Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kurs księgowości komputerowej, w którym uczestniczyliśmy przez 2 tygodnie odbywał się w biurze rachunkowym w Londynie. Prowadziła go pani Nina z firmy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kurs księgowości komputerowej, w którym uczestniczyliśmy przez 2 tygodnie odbywał się w biurze rachunkowym w Londynie. Prowadziła go pani Nina z firmy."— Zapis prezentacji:

1

2 Kurs księgowości komputerowej, w którym uczestniczyliśmy przez 2 tygodnie odbywał się w biurze rachunkowym w Londynie. Prowadziła go pani Nina z firmy Business and Computer Consultancy.

3 Omawialiśmy m.in. zagadnienia dotyczące: Faktury VAT, Książeczki czekowej, Bilansu, Rachunku zysków i strat.

4 Wykonywaliśmy także ćwiczenia na programie komputerowym Sage 50.

5 Następnym etapem było: - przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej kwalifikacyjna, - CV oraz własne mocne i słabe strony. - Każdy z uczestników projektu musiał w grupie przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną. W tym czasie, także przeprowadzony został test naszych umiejętności ze zrealizowanych wcześniej tematów oraz z programu komputerowego Sage 50.

6 W ostatnim tygodniu odbyła się praktyka zawodowa w biurze pani Niny. Co dzień spotykaliśmy się z nowymi wyzwaniami. Wykonywaliśmy m.in. bilans, rachunek zysków i strat. Wprowadzaliśmy także dane uczestników projektu do programu komputerowego oraz projektowaliśmy strony internetowe.

7 W weekend wraz z całą grupą wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Walii. Tam mogliśmy pospacerować brzegami Oceanu Atlantyckiego.

8 Oraz zwiedzić ruiny dawnych zamków. Zobaczyliśmy także najmniejszy dom w Wielkiej Brytanii.

9 Największą atrakcją dla mnie było zwiedzenie centrum Londynu. Udaliśmy się tam po zajęciach wraz z panem przewodnikiem. Mogliśmy ujrzeć takie zabytki jak: Brytyjski Parlament wraz z Big Benem,

10 Buckingham Palace czyli oficjalną rezydencję brytyjskich monarchów,

11 Tower of London,

12 London Eye

13 W centrum Londynu mieliśmy także okazję zobaczyć: Giełdę Papierów Wartościowych, Londyńską Giełdę Metali oraz Bank Centralny.

14 Udaliśmy się także do Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Tam mogliśmy zrobić zdjęcia postaciom znanym w świecie kultury, biznesu, polityki.

15 W czasie całego pobytu w Wielkiej Brytanii wraz ze znajomymi po zajęciach zwiedzaliśmy okolice Ilford- dzielnicy Londynu, w której mieszkaliśmy. Wolny czas spędzaliśmy w parku, kręgielni oraz na zwiedzaniu Londynu.

16 Pod koniec ostatniego tygodnia odbyła się kolacja pożegnalna wraz z wszystkimi opiekunami projektu w angielskiej restauracji. Podczas tego spotkania wszystkim uczestnikom zostały wręczone certyfikaty. Za ukończenie stażu oprócz certyfikatu dostaliśmy także referencje.

17 Moim zdaniem warto było wziąć udział w tym projekcie. Dzięki niemu mogłam poznać kulturę panującą w Wielkiej Brytanii, udoskonalić posługiwanie się językiem angielskim, a także zwiedzić najważniejsze zabytki, które się tam znajdują. Takie projekty są bardzo potrzebne w szkołach ze względu na podnoszenie kwalifikacji uczniów i zachęcanie ich do wkładania większego wysiłku w naukę.

18 Paulina Szczepanek


Pobierz ppt "Kurs księgowości komputerowej, w którym uczestniczyliśmy przez 2 tygodnie odbywał się w biurze rachunkowym w Londynie. Prowadziła go pani Nina z firmy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google