Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

REKRUTACJA 2013/2014 ! POPRZEZ SYSTEM USOSWEB !

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "REKRUTACJA 2013/2014 ! POPRZEZ SYSTEM USOSWEB !"— Zapis prezentacji:

1 REKRUTACJA 2013/2014 ! POPRZEZ SYSTEM USOSWEB !
KROK PO KROKU

2 Studencie ! dla studentów, a następnie wybierz odnośnik
korzystaj z poczty na serwerze uniwersyteckim, wszelka korespondencja odbywać się będzie za pośrednictwem tego konta. wejdź na stronę Po zalogowaniu się, przejdź do części dla studentów, a następnie wybierz odnośnik Wymiana Studencka z panelu po lewej stronie.

3 WYMIANA STUDENCKA

4 PRZEGLĄDANIE OFERTY Z dostępnych opcji menu (z lewej strony) wybieramy oferty wyjazdów i wskazujemy na następnej stronie jednostkę organizującą rekrutację (Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych). Po wybraniu jednostki następuje przejście do strony, na której widać oferty dostępne w ramach aktywnej rekrutacji (Rys. 2).

5 RYS. 2 RZUT EKRANU

6 Składanie wniosku Składanie wniosków odbywa poprzez wybranie z menu Wymiany Studenckiej (po lewej stronie) opcji wnioski. Następnie na liście jednostek wyszukujemy swój wydział (Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych) i wybieramy opcję „złóż wniosek” (Rys. 3).

7 Edycja wniosku - W celu przejścia do edycji wniosku należy wybrać opcję edytuj.

8 1. Student składa jeden wniosek, ale w ramach tego
1. Student składa jeden wniosek, ale w ramach tego wniosku może wskazać kilka ofert i ustawić je w kolejności priorytetów (dokąd chcesz jechać → dodaj ) UWAGA – Hiszpania- język hiszpański Francja – język francuski 2. Student wskazuje odpowiednią liczbę opiniodawców – jeśli został o nią poproszony. W tym celu wystarczy wyszukać daną osobę na liście, jej dane, takie jak adres , staną się automatycznie dostępne. Osoba ta uzyska możliwość wypełnienia opinii w swoim interfejsie w USOSweb.

9 W pole życiorys i życiorys w języku obcym należy wpisać obowiązkowo oprócz krótkiego życiorysu :
adres korespondencyjny B. aktualny numer telefonu

10 W polu list motywacyjny i list motywacyjny w języku obcym należy krótko uzasadnić
chęć studiowania na zagranicznej uczelni, a także opisać działalność w organizacjach uniwersyteckich, sportowych, udział w konferencjach, publikacje, inne osiągnięcia. Nie podajemy średniej ocen. Średnią z całego cyklu studiów podają dziekanaty. LIST MOTYWACYJNY ≠ CV

11 UWAGA ! Zaakceptowanie wyjazdu następuje dopiero po przejściu pozytywnie rekrutacji i zatwierdzeniu kandydata przez Wydziałową Komisję Rekrutacyjną. Po pomyślnym przejściu rekrutacji zostaje Państwu przyznany w Usoswebie wyjazd- widoczny w Państwa profilu.


Pobierz ppt "REKRUTACJA 2013/2014 ! POPRZEZ SYSTEM USOSWEB !"

Podobne prezentacje


Reklamy Google