Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WNIOSKI STYPENDIALNE Po zalogowaniu się do systemu USOSweb student wybiera dział w górnym menu „DLA STUDENTÓW” następnie pozycję „Wnioski”. Na ekranie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WNIOSKI STYPENDIALNE Po zalogowaniu się do systemu USOSweb student wybiera dział w górnym menu „DLA STUDENTÓW” następnie pozycję „Wnioski”. Na ekranie."— Zapis prezentacji:

1 WNIOSKI STYPENDIALNE Po zalogowaniu się do systemu USOSweb student wybiera dział w górnym menu „DLA STUDENTÓW” następnie pozycję „Wnioski”. Na ekranie pojawi się Lista wniosków w danej jednostce. Można aktualnie wypełnić tylko wniosek, który posiada symbol – strzałkę. W pierwszej kolejności student wypełnia wniosek „Deklaracja programu”. Ta deklaracja jest konieczna do wypełnienia wniosków: oświadczenia o dochodach stypendium socjalne, zapomogi, stypendium Rektora dla najlepszych studentów, oraz stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych.

2

3 1 2 4 5 3 6

4 OŚWIADCZENIE O DOCHODACH
Najważniejszym wnioskiem jest Oświadczenie o dochodach, który zawiera 24 ekrany do wypełnienia. Jego wypełnienie jest wymagane do: stypendium socjalnego zapomogi, Student powinien dokładnie przeczytać informacje w każdym ekranie i dopiero wtedy wprowadzać dane z dokumentów do formularza, które się w nim automatyczne zapisują Wprowadzone dane można poprawiać wielokrotnie tylko przed zatwierdzeniem wniosku !!! Po sprawdzeniu poprawnie wprowadzonych danych należy oświadczenie zatwierdzić, i wtedy można dopiero wypełnić wniosek o stypendium socjalne lub zapomogę Po zatwierdzeniu oświadczenia o dochodach i wniosku o przyznanie pomocy materialnej należy je wydrukować i dostarczyć do dziekanatu wraz z załącznikami.

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23 Oświadaczenie o dochodach – wydruk str. 1

24 Oświadaczenie o dochodach – wydruk str. 2


Pobierz ppt "WNIOSKI STYPENDIALNE Po zalogowaniu się do systemu USOSweb student wybiera dział w górnym menu „DLA STUDENTÓW” następnie pozycję „Wnioski”. Na ekranie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google