Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dnia 03.04.2008 roku odbył się Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości. W związku z tym uczniowie naszego Technikum i Liceum mieli odbyć jednodniowy dzień

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dnia 03.04.2008 roku odbył się Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości. W związku z tym uczniowie naszego Technikum i Liceum mieli odbyć jednodniowy dzień"— Zapis prezentacji:

1

2 Dnia 03.04.2008 roku odbył się Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości. W związku z tym uczniowie naszego Technikum i Liceum mieli odbyć jednodniowy dzień praktyki w wybranym przez siebie zawodzie. Ponieważ moje zainteresowania są związane ze Strażą Pożarną, postanowiłem odbyć ten dzień w Państwowej Jednostce Straży Pożarnej nr1 w Słupsku. Od kilku lat jestem członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej, więc nie było większych problemów z przyjęciem mnie do odbycia tego dnia w wyżej wymienionej jednostce. Ponieważ uczę się w szkole o kierunku mechanicznym, komendant postanowił bym odbył przeszkolenie jako operator sprzętu specjalnego. Za całe zapoznanie mnie ze sprzętem ratowniczo- gaśniczym i życiem strażaków był odpowiedzialny dowódca jednostki.

3

4 Po prezentacji sprzętu i wielu odpowiedziach na pytania dowódca poprosił nas na strażacką świetlice, gdzie odbyła się prezentacja multimedialna przez czołową w europie firmę HELMATRO sprzętu tnącego i rozpierającego. Na ponad godzinnym posiedzeniu zostaliśmy obdarzeni w szeroką wiedzę na temat tego właśnie sprzętu. Po teoretycznej prezentacji odbył się pokaz praktyczny.

5

6 Poniższe zdjęcia są wykonane podczas inscenizacji wypadku.

7


Pobierz ppt "Dnia 03.04.2008 roku odbył się Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości. W związku z tym uczniowie naszego Technikum i Liceum mieli odbyć jednodniowy dzień"

Podobne prezentacje


Reklamy Google