Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pracują w grupach 2,3,4,5 osobowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pracują w grupach 2,3,4,5 osobowych."— Zapis prezentacji:

1 Pracują w grupach 2,3,4,5 osobowych.
Wykorzystanie technologii informacyjnej na zajęciach korekcyjno – kompensacyjnych Z zajęć korzystają uczniowie klas I – III ze specyficznymi trudnościami w nauce. Pracują w grupach 2,3,4,5 osobowych. Część zajęć prowadzona jest w sali multimedialnej z wykorzystaniem programów edukacyjnych.

2 Programy wykorzystywane na zajęciach: „Porusz umysł”
Program wykorzystywany w klasach I –III, rozwija myślenie logiczne oraz percepcję słuchowo – wzrokową oraz koordynację ruchową.

3 Multimedialny elementarz przeznaczony do nauki i zabawy.
„Klik uczy czytać” Multimedialny elementarz przeznaczony do nauki i zabawy. Program wykorzystywany jest w pracy z uczniami klas pierwszych. Którzy maja problemy z opanowanie obrazu graficznego liter drukowanych i pisanych oraz analizą i syntezą wyrazów

4 „Klik uczy ortografii”
Program jest wykorzystywany w klasach I – III. Uwzględnia podstawowe trudności: pisownia ó, u pisownia rz,ż pisownia h, ch pisownia spółgłosek miękkich pisownia wielką literą

5 Wykorzystanie Internetu Na zajęciach uczniowie korzystają też z bezpłatnych programów edukacyjnych umieszczonych w Internecie (e-szkółka) matematyka dla dzieci (darmowy program do pobrania z internetu)

6 Uczniowie w pracowni komputerowej


Pobierz ppt "Pracują w grupach 2,3,4,5 osobowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google