Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konkurs na „Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne” w woj

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konkurs na „Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne” w woj"— Zapis prezentacji:

1 Konkurs na „Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne” w woj
Konkurs na „Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne” w woj. śląskim Katowice 4 grudnia 2012 r.

2 II miejsce Agroturystyka
I miejsce Gospodarstwo Agroturystyczne „U GAZDY” Aneta i Marcin Nogowczykowie Wisła pow. Cieszyn II miejsce Agroturystyka „PROMYCZEK” Helena Małysz Brenna pow. Cieszyn

3 Gospodarstwo Agroturystyczne
III miejsce Agroturystyka „U ANDRZEJA” Andrzej Dobija Łodygowice pow. Żywiec Wyróżnienie Gospodarstwo Agroturystyczne Iwona i Bernard Zychowie Słupsko pow. Gliwice

4 I miejsce Aneta i Marcin Nogowczykowie, Wisła
Gospodarstwo rolne o powierzchni 7 ha - produkcja roślinna i zwierzęca. Gospodarstwo ekologiczne z certyfikatem. Należy do Stowarzyszeń agroturystycznych „Natura” i „Agrogościna”. Obiekt posiada duży, pełen zieleni ogród, w którym przygotowano kąciki wypoczynkowe. Rozciąga się widok na góry, pola, lasy i łąki.

5 Do dyspozycji gości jest kuchnia, aneks kuchenny oraz pokój dzienny - jadalnia z wydzieloną częścią wypoczynkową z kominkiem. Jest pokój zabaw dla dzieci. Można skorzystać z posiłków przygotowywanych z produktów pochodzących z gospodarstwa.

6 Dla gości przygotowano duże pokoje sypialne 2, 3 - osobowe z możliwością dostawki lub łóżeczka dla dzieci. Oferta jest aktualna przez cały rok – nocleg z wyżywieniem i różnymi atrakcjami, kierowana jest do rodzin z dziećmi.

7 II miejsce Helena Małysz, Brenna
Gospodarstwo położone jest na skraju wsi, nad strumykiem, w pobliżu pól i lasu, z dala od ruchliwych ulic. Wokół rozciąga się widok na góry. W 10 ha gospodarstwie rolnym - produkcja roślinna i zwierzęca. Oferta dla gości to nocleg z całodziennym wyżywieniem i różnymi atrakcjami. Oferta całoroczna skierowana jest do rodzin z dziećmi i lubiących wędrówki po górach.

8 Dla gości przygotowano pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, dużą salę jadalną, pokój dzienny z kominkiem i aneks kuchenny. Posiłki przygotowywane są na bazie produktów z gospodarstwa. Gospodyni oferuje jadłospisach również dania regionalne. Produkty takie jak mleko , jajka, sery są dla gości bez ograniczeń.

9 Przygotowano plac zabaw dla dzieci, kąciki wypoczynkowe, miejsce na ognisko, grill.
Atrakcje w okolicy to liczne szlaki turystyczne po górach i trasy rowerowe. W pobliżu znajdują się wyciągi krzesełkowe i narciarskie, lasy bogate w grzyby i owoce leśne.

10 III miejsce - Gospodarstwo Agroturystyczne
„U Andrzeja” Łodygowice Gospodarstwo położone jest w cichej, spokojnej okolicy. Gospodarstwo rolne o powierzchni 14 ha, w którym dominuje produkcja roślinna. W gospodarstwie jest 9 koni.

11 Atrakcją jest jazda konna - nauka jazdy konnej
i wycieczki po okolicy. Są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Gospodarze sami organizują wycieczki piesze i rowerowe, a także spotkania integracyjne. Zimą oferują przejazdy saniami, kuligi, naukę jazdy na nartach.

12 Duża sala jadalna, pełni funkcję pokoju dziennego.
Gospodarze oferują całodzienne wyżywienie. Podawane są też potrawy regionalne. Dla gości przygotowano kącik wypoczynkowy na tarasie i w ogrodzie miejsce na ognisko i grill.

13 Dla gości przygotowano – 5 pokoi 2, 3 osobowych z widokiem na góry.
Oferta jest całoroczna, skierowana do rodzin z dziećmi , lubiących wędrówki po górach, a zimą jazdę na nartach. A także do lubiących jazdę konną.

14 Wyróżnienie Iwona i Bernard Zychowie Gospodarstwo Agroturystyczne
Słupsko 8 ha gospodarstwo prowadzące produkcję roślinną i zwierzęcą. Położone jest w cichej, spokojnej okolicy, na obrzeżu wsi.

15 Dla gości przygotowano 3 pokoje dwuosobowe, aneks kuchenny i pokój dzienny.
Oferta dla gości to nocleg ze śniadaniem, a na życzenie domowe posiłki, obiadokolacje przygotowane z produktów pochodzących z gospodarstwa.

16 Dla zainteresowanych gospodyni prowadzi warsztaty plastyczne – malowanie, tkactwo, układanie kompozycji kwiatowych, haft. Oferta jest całoroczna kierowana do rodzin z dziećmi. GO Atrakcją są też zwierzęta w gospodarstwie - kozy, kury, kaczki, gęsi, drób ozdobny. Jest możliwość uczestniczenia w pracy w gospodarstwie.

17 Jednym z atutów gospodarstwa jest duży, bogaty w zieleń ogród, z kącikiem wypoczynkowym, miejscem na ognisko i grill. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi – liczne ścieżki piesze i rowerowe. Gospodarze organizują wycieczki po okolicy. Niedaleko gospodarstwa jest zbiornik wodny, gdzie można wędkować. W pobliskich Pławniowicach jest zalew można korzystać z kąpieli i sportów wodnych. W pobliżu gospodarstwa lasy bogate w grzyby i jagody.

18 Dział Przedsiębiorczości, WGD i Agroturystyki
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ Barbara Majnusz tel Fot. K. Baron Dział Przedsiębiorczości, WGD i Agroturystyki


Pobierz ppt "Konkurs na „Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne” w woj"

Podobne prezentacje


Reklamy Google