Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O NAS Chciałbym Państwu przedstawić ofertę pobytu na obozie sportowym w Białym Dunajcu. Sam jestem trenerem rugby, instruktorem narciarstwa, snowboardu,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O NAS Chciałbym Państwu przedstawić ofertę pobytu na obozie sportowym w Białym Dunajcu. Sam jestem trenerem rugby, instruktorem narciarstwa, snowboardu,"— Zapis prezentacji:

1

2 O NAS Chciałbym Państwu przedstawić ofertę pobytu na obozie sportowym w Białym Dunajcu. Sam jestem trenerem rugby, instruktorem narciarstwa, snowboardu, windsurfingu i doskonale rozumiem potrzeby młodych sportowców zarówno żywieniowe jak i socjalne, oraz znam potrzeby bazy treningowej. Wszystkie oferowane przez nas pokoje są obszerne i urządzone w stylu regionalnym, posiadają niezależny, pełny węzeł sanitarny oraz telewizję satelitarną i Internet bezprzewodowy. Oferujemy Państwu pobyt z całodziennym wyżywieniem, smaczną regionalną kuchnią, śniadania podajemy w formie szwedzkiego stołu. Na życzenie klientów organizujemy kuligi, ogniska, wieczorki regionalne z pieczeniem prosiaka i barana przy muzyce góralskiej. Prowadzimy również szkółkę narciarsko - snowboardową i na korzystnych warunkach udzielamy lekcji grupowych na stokach wybranych przez Państwa. Dysponujemy własnym bezpiecznym parkingiem dla samochodów osobowych i autokarów z dogodnym dojazdem do "Zakopianki".

3 Tu mieszkamy Ilość miejsc: 100

4 Tak wypoczywamy Pokoje z TV i WC

5 Tak wypoczywamy Pojedyńcze łóżka

6 Tu myjemy się po treningach

7 Tu się najadamy Wyżywienie w formie szwedzkiego bufetu
- Śniadania i kolacje

8 Tu trenujemy wymiary hali: długość 38m,
szerokość - 25 m, wysokość - 16,5 m, Magazynek sportowy wyposażony jest w :Piłki lekarskie od 2kg do 5 kg, materace, płotki, piłki do nogi, koszykówki, siatkówki, skrzynie , kozły itd…

9 Tu trenujemy 20 stanowisk do ćwiczeń wszystkich partii mięśniowych

10 Tu mieszkamy Sala wielofunkcyjna z klimatyzacja o powierzchni 100 m2.
Do dyspozycji mata do judo tatami i mata zapaśnicza na całej powierzchni. Wszystkie obiekty posiadają szatnie i prysznice.

11 Tu spędzamy wolny czas Obszerna sala powierzchni 120 m2
w której możemy zagrać w bilard, piłkarzyki czy tenisa stołowego. Do dyspozycji projektor multimedialny z ekranem.

12 KONTAKT: SPORT PROMOTION
Filia: Biały Dunajec, ul. Jana Pawła II 362 B, tel Ceny negocjowane indywidualnie


Pobierz ppt "O NAS Chciałbym Państwu przedstawić ofertę pobytu na obozie sportowym w Białym Dunajcu. Sam jestem trenerem rugby, instruktorem narciarstwa, snowboardu,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google