Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młyn Klekotki resort & spa Prezentacja hotelu

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młyn Klekotki resort & spa Prezentacja hotelu"— Zapis prezentacji:

1 Młyn Klekotki resort & spa Prezentacja hotelu

2 O tym miejscu trzeba wiedzieć, nie można liczyć, że trafi się tu przypadkiem.
W malowniczej dolinie rzeki Wąskiej, w środku starego lasu, znajduje się wyjątkowy hotel - Młyn Klekotki resort & spa

3 Majątek młyński z 1619 roku został przekształcony w komfortowy hotel SPA z zachowaniem autentycznych elementów architektury i wystroju.

4 Na wystrój pomieszczeń składają się oryginalne meble i detale, po części wykonane przez miejscowego kowala. Nie brakuje też aranżacji inspirowanych odległymi podróżami, które przenoszą gości w świat egzotyki i Orientu.

5 Jednym z głównych atutów hotelu jest kuchnia inspirowana ruchem slow-food oraz bogaty wybór win z całego świata. Dania są przygotowywane w oparciu o tradycyjne przepisy i naturalne dodatki.

6 Klekotkowe potrawy pachną ziołami z własnego zielnika
Klekotkowe potrawy pachną ziołami z własnego zielnika. Częstym dodatkiem do potraw są leśne grzyby. Warto również skosztować chleba z pieca opalanego drewnem. Pieczywo wypiekane na miejscu jest zawsze świeże, pachnące i chrupiące…

7 Uzupełnieniem wykwintnych posiłków są wina z młyńskiej piwniczki
Uzupełnieniem wykwintnych posiłków są wina z młyńskiej piwniczki. Hotelowa karta win została opracowana przez Roberta Mielżyńskiego.

8 W młyńskim SPA można skorzystać z masaży, kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych, przygotowanych na bazie miodu, cynamonu, żurawiny czy czerwonego wina.

9 Klekotki są idealnym miejscem by z dala od miejskiego zgiełku zagłębić się w interesującej lekturze. Tu po prostu czas płynie wolniej.

10 Na gości czekają korty tenisowe, nordic walking z instruktorem, rowery, kajaki, bilard oraz fitness club. Niedaleko obiektu znajduje się mistrzowskie, 18-dołkowe pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club. Z myślą o golfistach oraz początkujących graczach hotel opracował pakiety pobytowe.

11 Na terenie hotelu znajduje się 6 sal konferencyjno-bankietowych
Na terenie hotelu znajduje się 6 sal konferencyjno-bankietowych. Jedną z nich jest sala na rzece na 102 osoby, z przeszkloną podłogą.

12 Oferujemy nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny.
sala w młynie (46 osób) Sala kominkowa (36 osób) 12

13 Spotkania biznesowe o mniej formalnym charakterze można zorganizować w restauracji (80 miejsc) lub młyńskiej piwnicy (18 miejsc). 13

14 Młyn Klekotki resort & spa znajduje się w gminie Godkowo, w lasach ciągnących się od Morąga do Pasłęka, 15 km na wschód od trasy E7 Warszawa-Gdańsk. Zapraszamy!

15 MŁYN KLEKOTKI resort & spa
Klekotki, Godkowo Tel./fax (0-55)


Pobierz ppt "Młyn Klekotki resort & spa Prezentacja hotelu"

Podobne prezentacje


Reklamy Google