Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne"— Zapis prezentacji:

1 Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Pensjonat Dychów Sp. z o.o. Dychów 4 tel./fax kom

2 Pensjonat Dychów to obiekt spełniający wszelkie warunki, niezbędne przy organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych, a także pikników w plenerze. Pensjonat Dychów posiada najlepsze warunki zarówno do twórczej pracy, jak i aktywnego wypoczynku.

3 Lokalizacja Pensjonat Dychów położony jest w zachodniej części Polski w województwie lubuskim w gminie Bobrowice w miejscowości Dychów. Mieści się on w pobliżu trasy Zielona Góra-Gubin ok. 25 km. od przejść granicznych w Gubinie i Gubinku oraz w niewielkiej odległości od lotniska w Babimoście ok. 70 km., a także lotniska międzynarodowego w Berlinie ok. 120 km. Malownicze usytuowanie wśród lasów, bezpośrednio nad zbiornikiem wodnym elektrowni wodnej w Dychowie sprawia, że jest atrakcyjnym miejscem dla ludzi szukających ciszy, spokoju i intymności.

4 Lokalizacja

5 Lokalizacja

6 Komfortowe pokoje Nasi Goście znajdą spokój i relaks w komfortowych jedno i dwuosobowych pokojach. Pensjonat Dychów dysponuje 38 pokojami, w tym 24 pokojami klimatyzowanymi o podwyższonym standardzie, oraz 14 pokojami o standardzie normalnym. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, radio i telefon. Na życzenie każdego klienta Pensjonat zapewnia room service.

7 Komfortowe pokoje

8 Doskonała restauracja
Goszcząc w restauracji, macie Państwo okazję delektować się kompozycją dań kuchni polskiej i popularnych dań kuchni światowej, przygotowanych przez profesjonalny personel. Serwowane przekąski, dania oraz trunki zadowolą gusty najbardziej wymagających Gości. Wieloletnia tradycja kulinarna jest tu nieustannie pielęgnowana, a receptury udoskonalane. Owocuje to bogactwem i różnorodnością potraw. Sala restauracyjna jednorazowo może pomieścić 89 osób.

9 Doskonała restauracja

10 Centrum konferencyjne
Centrum Konferencyjne Pensjonatu Dychów, to obiekt spełniający wszelkie warunki niezbędne dla organizowania konferencji, szkoleń lub prezentacji. Wzajemne usytuowanie sal - gabinetu konferencyjnego, mieszczącego 12 osób, sali stylowej, mieszczącej do 40 osób oraz sali dużej, mieszczącej do 120 osób - umożliwia organizatorom swobodne projektowanie różnego typu spotkań lub imprez. Wyposażenie techniczne spełnia wymagania stawiane tego typu obiektom. Wszystkie sale wraz z restauracją, skupione są wokół holu, który pozwala organizować imprezy towarzyszące, takie jak wystawy, prezentacje, stoiska itp. W Pensjonacie mogą odbywać się równocześnie trzy niezależne spotkania.

11 Sala duża

12 Sala stylowa

13 Gabinet konferencyjny

14 Rekreacja Niewątpliwą atrakcją Pensjonatu Dychów, są znajdujące się na jego terenie obiekty sportowo-rekreacyjne: 18-torowe pole do mini-golfa, kort tenisowy oraz boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę. Dopełnieniem oferty rekreacyjnej jest fittnes room, siłownia, sauna i solarium (kabina stojąca). Goście mają również możliwość skorzystania z krytego basenu oraz jacuzzi.

15 Rekreacja

16 Rekreacja

17 Otoczenie Odwiedzający nasz Pensjonat mogą rozkoszować się wszystkimi urokami otoczenia. W okolicznych pięknych lasach umożliwiamy zorganizowanie polowania, pikniku, grzybobrania oraz przejażdżek bryczką lub wierzchem. Wieczorem natomiast zapraszamy na spotkania przy ognisku i grillu. Znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie zalew wodny stwarza korzystny mikroklimat i uatrakcyjnia przejażdżki rowerowe oraz spacery.

18 Otoczenie

19 Parking Teren Pensjonatu Dychów jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony. Do dyspozycji Gości oddajemy parking na około 80 samochodów.

20 Więcej informacji na temat obiektu znajduje się na stronie internetowej


Pobierz ppt "Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne"

Podobne prezentacje


Reklamy Google