WF w naszej szkole Autor: Basia Suszek kl. 6b ^^.
KOSZYKÓWKA.
KOSZYKÓWKA.
Najlepsi Polscy Piłkarze !!!
PIŁKA NOŻNA.
Dnia 25 października 2011r. nasza szkoła rozpoczęła udział w turnieju Małej ligi Piłki Ręcznej w Wąchocku. Przydzielona do IV grupy zaczęła zmagania meczem.
Prezentacja multimedialna dla uczniów
Turniej piłki nożnej halowej
OSZYKÓWKA PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 IM. JANUSZA KORCZAKA W BOGATYNI
Wykonała: Asia Tas. Nie można powiedzieć, że siatkówka jest dyscypliną starą. Nie jest również najmłodszą. Została stworzona pod koniec XIX wieku w Stanach.
STAŁE FRAGMENTY GRY konspekt treningu AUTOR: MAREK DRAGOSZ.
Projekt Edukacyjny „Siatkówka – sport dla wszystkich”
Wayne Rooney.
PREZENTACJA O WPŁYWIE SPORTU NA LUDZKIE ZDROWIE
Sport- Koszykówka.
Prezentacja pt. „Moje hobby „
Warsaw Diamonds WARSAW’S ONLY WOMEN’S FAST PITCH SOFTBALL TEAM.
Cristiano Ronaldo Wybitny sportowiec.
* Karierę zaczynał w Partyzancie Leszno. W 1997 roku trafił do Varsovii Warszawa. Tam grał 7 lat. Występował także w Delcie Warszawa. W stołecznym.
...czyli po prostu LEO MESSI ur r.
Piłka nożna - fenomen w świecie sportu
Popular sport in Poland
Prezentacja.
Mistrzostwa Szkoły w Badmintona Dziewcząt
Niektórzy uważają, że Barcelona to najlepszy klub na świecie.
Zmiany w przepisach gry 2014 Zmiany w przepisach gry 2014 Poznań
Koszykówka Adrianna Machelska.
ILE MAMY WZROSTU??? JAKIEGO KOLORU MAMY OCZY.
DYSCYPLINA SPORTOWA KOSZYKÓWKA.
Piłka nożna GRA ZESPOŁOWA
ZOSTAŃ SPORTOWYM KOKSEM SP 11 TYM KTÓRY OCZARUJE KOMISJĘ SĘDZIOWSKĄ.
Legenda Koszykówki Michael Jordan.
KONKURS WIEDZY O SPORCIE KLAS V - VI
KONKURS WIEDZY O SPORCIE KLAS IV
 Piłkę ręczna zalicza się do grupy gier zespołowych, w związku z tym działanie poszczególnych zawodników podporządkowane jest całemu zespołowi, który.
PARTNER grup młodzieżowych WKS Śląsk Wrocław Oferta współpracy jako.
Dick Helm. Dick Helm jest absolwentem prestiżowej uczelni Wheaton College w stanie Illinois, którą ukończył w 1955 roku. Podczas studiów aktywnie uprawiał.
Piłka siatkowa.
Rekordy USA. Galaxy David Beckham Broniący barw Los Angeles jest najlepiej zarabiającym piłkarzem amerykańskiej ligi MLS. Rocznie na konto Anglika wpływa.
Największa piłkarska Legenda - CARLES PUYOL
David Robert Joseph Beckham, (ur. 2 maja 1975 w Londynie w dzielnicy Leytonstone) — angielski piłkarz grający na pozycji prawego pomocnika. David jest.
ROBERT LEWANDOWSKI AUTOR:SEBASTIAN POLAK. INFORMACJE  Robert Lewandowski (ur. 21 sierpnia 1988 w Warszawie) – polski piłkarz występujący na pozycji napastnika.
Wstęp Liga Światowa siatkarzy – cykliczne, międzynarodowe rozgrywki w piłce siatkowej mężczyzn, organizowane corocznie (od roku 1990) przez Międzynarodową.
PRZEPISY GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ ARTYKUŁ XII CZĘŚĆ DRUGA Szkolenie kandydatów na sędziów piłki nożnej – KURS 2010 Opracował: Tomasz Radkiewicz.
SPORT SPORT Anna Czechowska. Siatkówka Siatkówka Rodzaj sportu, który większość ludzi bardzo lubi i zajmuje się nim zawodowo. Mariola Zenik to nasza wspaniała.
Dlaczego piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie ?
TONI KROOS. TONI JAKO REPREZENTANT NIEMIEC KROOS JAKO REPREZENTANT REALU MADRYT.
Koszykówka hobby Piotr Ligier. NBA CHICAGO BULLS.
- dyscyplina sportu drużynowego, w której dwie pięcioosobowe drużyny grają przeciwko sobie próbując zdobyć punkty umieszczając piłkę w koszu.
Sportowe podróże Henryka Sienkiewicza
Siatkówka Twoje imię i nazwisko.
SPORT!! Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według.
Sławni sportowcy Klop Fabian.
-Piłka nożna -Siatkówka -Piłka ręczna -Koszykówka
Matematyka w parze ze sportem.
Basia Sitarz Dominika Grela
Piłka nożna Czyli prezentacja na temat najbardziej emocjonującej dyscypliny sportu na świecie.
PROJEKT UNIFIKACJI SYSTEMU WSPÓŁZAWODNICTWA MŁODZIEŻOWEGO W POLSCE
Zapis prezentacji:

Autor : Mateusz Krajewski Kl. 6b Koszykówka Autor : Mateusz Krajewski Kl. 6b

Koszykówka Dyscyplina sportu drużynowego , w której chodzi o to żeby odebrać piłkę przeciwnikom i wrzucić ją do ich kosza. Na boisku koszykarski w każdej drużynie jest 5 zawodników. Reszta zawodników siedzi na ławce rezerwowych. Boisko na hali koszykarskiej wynosi 26x14m. Jedna Kwarta w meczu koszykówki trwa 12 minut.

Punkty W koszykówce można dostać 1, 2 lub 3 punkty. 1 punkt można dostać kiedy zawodnik rzuca z koła pod koszem. 1 punkt można otrzymać tylko jeżeli ktoś sfauluje przeciwnika. To nazywa się rzut osobisty. 2 punkty otrzymuje się kiedy zawodnik rzuci przed linią 3 sekund. 3 punkty otrzymuje się wtedy kiedy zawodnik rzuci zza pola 3 sekund lub z linii pola 3 sekund.

Początki koszykówki Za twórcę koszykówki uchodzi Amerykanin dr J. Naismith. Na początku koszykówki zasady gry były bardzo proste zostały napisane przez tego właśnie doktora. Ta gra stawała się coraz sławniejsza a z biegiem lat dochodziły nowe zasady i o wiele trudniejsze.

Amerykanie w koszykówce Najsłynniejszą ligą koszykówki na świecie jest liga Amerykańska czyli NBA. Amerykanie na olimpiadzie w Barcelonie w 1992 roku po raz pierwszy w historii reprezentowała drużynę marzeń z najlepszym koszykarzem na czele M. Jordanem.

Michael Jordan Urodził się w Brooklynie 17 lutego w roku 1963. Uznawany był za najlepszego gracza w historii. Obecnie prowadzi klub Charlotte Bobcats. Grupa dziennikarzy z telewizji ESPN wybrała Jordana Najlepszym koszykarzem XX w.

Gwiazdy tego wieku Kobe Bryant –trzykrotny zdobywca nagrody MVP w meczu gwiazd. W 2008 roku został wybrany najbardziej wartościowym graczem. Od początku gra w klubie o nazwie Los Angeles Lakers. Lebron James został wybrany MVP roku 2009-2010. Już w liceum doceniali Jamesa mówili że będzie najlepszą gwiazdą NBA. Nagrodę MVP w meczy gwiazd miał dwa razy. Obecnie gra w klubie Cleveland Cavaliers

Polak w NBA Marcin Gortat Marcin Gortat W rozgrywkach NBA zadebiutował 1 marca 2008 roku. W meczu Orlando Magic kontra New York Knicks. Gortat w swoim pierwszym sezonie w NBA na boisku wystąpił w sześciu meczach. Marcin poprowadził reprezentację Polski do m. in. Wygranej z Włochami. Zdobył wtedy 28 punktów.

MVP meczu gwiazd Za najlepszego gracza meczu gwiazd 2010 roku uznali Dwayne Wade. W meczu robił dużo ładnych akcji i dzięki temu został nagrodzony. Drużyna, w której gra Wade w meczu gwiazd to East. Wade w swojej karierze sportowca do kosza wrzucił 9922 punkty.

Skąd pochodzi liga NBA? a) z Ameryki b) z Polski c) z Austrii

Skąd pochodzi liga NBA? a) z Ameryki b) z Polski c) z Austrii Dobrze

Skąd pochodzi liga NBA? a) z Ameryki b) z Polski c) z Austrii Źle

W jakiej drużynie gra Marcin Gortat nasz polak w NBA? a) w Los Angeles Lakers b) w Orlando Magic c) w Cleveland Cavaliers Dobrze

W jakiej drużynie gra Marcin Gortat nasz polak w NBA? a) w Los Angeles Lakers b) w Orlando Magic c) w Cleveland Cavaliers Źle

Ile trwa 1 kwarta w lidze koszykówki NBA? a) 10 minut b) 8 minut c) 12 minut

Ile trwa 1 kwarta w lidze koszykówki NBA? a) 10 minut b) 8 minut c) 12 minut Źle

Ile trwa 1 kwarta w lidze koszykówki NBA? a) 10 minut b) 8 minut c) 12 minut Dobrze