Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Realizacja Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” w województwie opolskim w roku 2014 „ ŻYJĘ ZDROWO TO PROSTE” Wnioskodawca:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Realizacja Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” w województwie opolskim w roku 2014 „ ŻYJĘ ZDROWO TO PROSTE” Wnioskodawca:"— Zapis prezentacji:

1 Realizacja Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” w województwie opolskim w roku 2014 „ ŻYJĘ ZDROWO TO PROSTE” Wnioskodawca: Powiat Prudnicki Jednostka realizująca projekt : Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Głogówku, 48-250 Głogówek, ul. Batorego 2, tel. 77 437 29 29. Efekty Kwota dotacji: 10820,00 zł  Organizowane zajęcia spowodowały wzrost świadomości u uczniów dotyczącej dbania o własne zdrowie.  Uczniowie zaznajomili się z zasadami higienicznego postępowania w odniesieniu do własnego ciała i środowiska  Obecnie rozumieją pojęcia i terminy związane z edukacją prozdrowotną, znają wartości odżywcze produktów i wiedzą jakie korzyści ma dbanie o ład i porządek oraz przestrzeganie zasad higieny i zdrowego odżywiania się  Dzieci nauczyły się przygotowywać odpowiednio zestawiony zdrowy posiłek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu  Zarówno wyjazd do Bochni i Krakowa jak i wspólne przygotowanie szkolnej Wigilii pozwolił uczniom na zdobycie umiejętności i nawyków kulturalnego spędzania czasu wolnego, kształtował umiejętność prawidłowego zachowania się wobec kolegów i społeczeństwa, oraz sprzyjał szeroko rozumianej integracji i adaptacji w środowisku szkolnym.

2 Zdrowe poniedziałki promowanie wybranych produktów spożywczych wpływających na zdrowie uczniów

3 Higieniczne środy zaznajomienie uczniów z zasadami higienicznego postępowania w odniesieniu do własnego ciała i środowiska

4 Śniadanie daje moc ! Uczniowie dzięki zakupionym produktom przygotowali dla społeczności szkolnej zdrowe i pożywne śniadanie

5 Wigilia szkolna – wspólne przygotowanie potraw Integracyjna wycieczka do Kopalni Soli w Bochni i Krakowa


Pobierz ppt "Realizacja Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” w województwie opolskim w roku 2014 „ ŻYJĘ ZDROWO TO PROSTE” Wnioskodawca:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google