Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZESPÓŁ SZKÓL EKONOMICZNO-USŁUGOWYCH. TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY Ważny wybór w twoim życiu. 1 Wybierz zawód 2 Ucz się 3Pracuj.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZESPÓŁ SZKÓL EKONOMICZNO-USŁUGOWYCH. TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY Ważny wybór w twoim życiu. 1 Wybierz zawód 2 Ucz się 3Pracuj."— Zapis prezentacji:

1 ZESPÓŁ SZKÓL EKONOMICZNO-USŁUGOWYCH

2 TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY Ważny wybór w twoim życiu. 1 Wybierz zawód 2 Ucz się 3Pracuj

3 WYBIERZ zawód Myśl, działaj i twórz! 1

4 Nasz nowy kierunek TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY został uruchomiony po analizie rynku zatrudnienia i oczekiwań pracodawców. Nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie reklamy zniknęły z naszego życia. Wręcz przeciwnie! Będzie ich z pewnością coraz więcej i więcej. Coraz więcej będzie też potrzebnych agencji reklamowych i jej pracowników. Wybierz przyszłościowy zawód

5 Reklama dźwignią handlu Czy reklamy są potrzebne? W dzisiejszych czasach, jest bowiem tak duża konkurencja, że bez eksponowania marki lub towaru nikt nie będzie chciał go wybrać. Bez względu czy jesteśmy w domu czy na ulicy reklamy otaczają nas z każdej strony. I choć praktycznie nikt ich nie lubi, przy wyborze produktu, lub wyborze firmy, zdecydowana większość ludzi kieruje się reklamami. I ty możesz być ich twórcą!

6 Cechy wskazane w zawodzie technika organizacji reklamy: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, zmysł plastyczny, dobra sprawność fizyczna. Jaki powinieneś być?

7 2 Ucz się Analizuj, kreuj i praktykuj!

8 Będziesz umiał: Opracować informacje niezbędne do realizacji zadań reklamowych, Przygotować wnioski z programów badań rynkowych, Pozyskiwać klientów do współpracy z firmą, Przeprowadzać analizy marketingowe. Czego się nauczysz? Oraz wiele więcej!

9 Zawód technik organizacji reklamy jest zawodem szerokoprofilowym, wymagający łączenie w sobie, między innymi, wiedzy ekonomicznej, plastycznej, psychologicznej i lingwistycznej. Ze względu na swoją specyfikę jest bardzo poszukiwany na rynku pracy. Szerokoprofilowść

10 TO NIEWĄTPLIWIE ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ Nasi specjaliści nauczą Cię, jak przygotować profesjonalną kampanię reklamową z wykorzystaniem różnorodnych technik reklamy wizualnej, fotografii i filmu, wystawę czy pokaz. Zapewniamy ci również doświadczenie praktyczne, bo wiemy, że najważniejsze jest doświadczenie. Zapewniamy ci również doświadczenie praktyczne, bo wiemy, że najważniejsze jest doświadczenie.

11 Rozszerzaj swoje umiejętności! Dowiesz się o pisaniu radiowych i telewizyjnych scenariuszy reklamowych i technikach marketingowych. Pokażemy Ci na czym polega Public Relations. Nauczymy Cię również efektywnej sprzedaży usług reklamowych oraz jak przygotować profesjonalną ofertę handlową. Dowiesz się wszystkiego! Możesz rozszerzyć swoje umiejętności w zakresie rysunku i malarstwa, czy fotografii.

12 3 Pracuj Możliwości, praca i specjalizacje!

13 Podział zawodu na kwalifikacje czyni system kształcenia elastycznym, umożliwiającym uczącemu się uzupełnianie kwalifikacji stosowne do potrzeb rynku pracy, własnych potrzeb i ambicji.

14 Przykładowe zawody związane z tym kierunkiem: specjalista do spraw reklamy – agent reklamowy, projektant grafiki (art. desinger), projektant poligrafii, specjalista do spraw marketingu i handlu, specjalista do spraw public relations, telemarker, autor tekstów i sloganów (copywriter).

15 Absolwent naszej szkoły kształcący w zawodzie technik organizacji reklamy może podejmować pracę w: Pełno profilowych i specjalistycznych agencjach reklamowych, Działach marketingu i reklamy przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, Biurach ogłoszeń środków masowego przekazu.

16


Pobierz ppt "ZESPÓŁ SZKÓL EKONOMICZNO-USŁUGOWYCH. TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY Ważny wybór w twoim życiu. 1 Wybierz zawód 2 Ucz się 3Pracuj."

Podobne prezentacje


Reklamy Google