Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY"— Zapis prezentacji:

1 TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY
ZESPÓŁ SZKÓL EKONOMICZNO-USŁUGOWYCH TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY

2 1 2 3 TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY Wybierz zawód Ucz się Pracuj
Ważny wybór w twoim życiu.

3 1 WYBIERZ zawód Myśl, działaj i twórz!

4 Wybierz przyszłościowy zawód
Nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie reklamy zniknęły z naszego życia. Wręcz przeciwnie! Będzie ich z pewnością coraz więcej i więcej. Coraz więcej będzie też potrzebnych agencji reklamowych i jej pracowników. Nasz nowy kierunek TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY został uruchomiony po analizie rynku zatrudnienia i oczekiwań pracodawców.

5 Reklama dźwignią handlu
Czy reklamy są potrzebne? W dzisiejszych czasach, jest bowiem tak duża konkurencja, że bez eksponowania marki lub towaru nikt nie będzie chciał go wybrać. Bez względu czy jesteśmy w domu czy na ulicy reklamy otaczają nas z każdej strony. I choć praktycznie nikt ich nie lubi, przy wyborze produktu, lub wyborze firmy, zdecydowana większość ludzi kieruje się reklamami. I ty możesz być ich twórcą! Reklama dźwignią handlu

6 Jaki powinieneś być? Cechy wskazane w zawodzie technika organizacji reklamy: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, zmysł plastyczny, dobra sprawność fizyczna.

7 2 Ucz się Analizuj, kreuj i praktykuj!

8 Czego się nauczysz? Będziesz umiał:
Opracować informacje niezbędne do realizacji zadań reklamowych, Przygotować wnioski z programów badań rynkowych, Pozyskiwać klientów do współpracy z firmą, Przeprowadzać analizy marketingowe. Oraz wiele więcej!

9 Szerokoprofilowść Zawód technik organizacji reklamy jest zawodem szerokoprofilowym, wymagający łączenie w sobie, między innymi, wiedzy ekonomicznej, plastycznej, psychologicznej i lingwistycznej. Ze względu na swoją specyfikę jest bardzo poszukiwany na rynku pracy.

10 TO NIEWĄTPLIWIE ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ
Nasi specjaliści nauczą Cię, jak przygotować profesjonalną kampanię reklamową z wykorzystaniem różnorodnych technik reklamy wizualnej, fotografii i filmu, wystawę czy pokaz. Zapewniamy ci również doświadczenie praktyczne, bo wiemy, że najważniejsze jest doświadczenie.

11 Rozszerzaj swoje umiejętności!
Dowiesz się wszystkiego! Rozszerzaj swoje umiejętności! Dowiesz się o pisaniu radiowych i telewizyjnych scenariuszy reklamowych i technikach marketingowych. Pokażemy Ci na czym polega Public Relations. Nauczymy Cię również efektywnej sprzedaży usług reklamowych oraz jak przygotować profesjonalną ofertę handlową. Możesz rozszerzyć swoje umiejętności w zakresie rysunku i malarstwa, czy fotografii.

12 3 Pracuj Możliwości, praca i specjalizacje!

13 MOŻLIWOŚCI Podział zawodu na kwalifikacje czyni system kształcenia elastycznym, umożliwiającym uczącemu się uzupełnianie kwalifikacji stosowne do potrzeb rynku pracy, własnych potrzeb i ambicji.

14 Przykładowe zawody związane z tym kierunkiem:
specjalista do spraw reklamy – agent reklamowy, projektant grafiki (art. desinger), projektant poligrafii, specjalista do spraw marketingu i handlu, specjalista do spraw public relations, telemarker, autor tekstów i sloganów (copywriter).

15 Absolwent naszej szkoły kształcący w zawodzie technik organizacji reklamy może podejmować pracę w:
Pełno profilowych i specjalistycznych agencjach reklamowych, Działach marketingu i reklamy przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, Biurach ogłoszeń środków masowego przekazu.

16 TWÓJ WYBÓR NA TAK TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY


Pobierz ppt "TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY"

Podobne prezentacje


Reklamy Google