Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konkurs Literacki na opowiadanie związane tematycznie z Afryką, inspirowane słowami Grahama Greena: Afryka to kontynent o kształcie ludzkiego serca Instrukcja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konkurs Literacki na opowiadanie związane tematycznie z Afryką, inspirowane słowami Grahama Greena: Afryka to kontynent o kształcie ludzkiego serca Instrukcja."— Zapis prezentacji:

1 Konkurs Literacki na opowiadanie związane tematycznie z Afryką, inspirowane słowami Grahama Greena: Afryka to kontynent o kształcie ludzkiego serca Instrukcja nadsyłania prac.

2 Krok 1 (wysyłka internetowa) Pracę w wersji elektronicznej należy przesłać na adres: konkurs@fds.org.pl konkurs@fds.org.pl W korespondencji elektronicznej należy podać w temacie maila nazwę Konkurs na opowiadanie o Afryce. W treści maila należy umieścić godło uczestnika (okolicznościowy pseudonim).

3 Krok 2 (wysyłka drogą pocztową) Drukujemy i wypełniamy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. Formularz należy włożyć do koperty (koperta nr1) opatrzonej godłem (okolicznościowym pseudonimem). Zaklejamy kopertę nr 1. Drukujemy 4 egzemplarze opowiadania i wraz z kopertą nr 1 (koperta z formularzem zgłoszeniowym) wkładamy do koperty nr 2 (również opatrzonej tym samym godłem co koperta nr 1). Tak przygotowaną kopertę przesyłamy na adres organizatora (Fundacja dla Somalii; ul. Filtrowa 71A/3; 02-055 Warszawa) z dopiskiem na kopercie Konkurs na opowiadanie o Afryce

4 Krok 3 (termin nadsyłania prac) Na pracę czekamy w nieprzekraczalnym terminie do 30.06.2012 (decyduje data wpłynięcia pracy). Prosimy pamiętać o tym, że prace wysyłane drogą internetową jak i drogą pocztową muszą być opatrzone godłem (okolicznościowym pseudonimem). Jedynie w formularzu zgłoszeniowym (koperta numer 1) ujawniamy swoje dane. Prosimy nie umieszczać na kopertach adresu zwrotnego.

5 Krok 4 Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!!! W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: konkurs@fds.org.pl


Pobierz ppt "Konkurs Literacki na opowiadanie związane tematycznie z Afryką, inspirowane słowami Grahama Greena: Afryka to kontynent o kształcie ludzkiego serca Instrukcja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google