Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Warsztaty z Przedsiębiorczości dla studentów polskiego pochodzenia ze Wschodu (termin zgłoszeń – 28.02.2013r.)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Warsztaty z Przedsiębiorczości dla studentów polskiego pochodzenia ze Wschodu (termin zgłoszeń – 28.02.2013r.)"— Zapis prezentacji:

1 Warsztaty z Przedsiębiorczości dla studentów polskiego pochodzenia ze Wschodu (termin zgłoszeń – 28.02.2013r.)

2 Jesteś studentem/ką polskiego pochodzenia z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Litwy, Łotwy, Armenii, Kazachstanu, Uzbekistanu ukończyłeś/łaś II rok studiów w Polsce, chciałbyś pod kierunkiem wykładowców ze Szkoły Głównej Handlowej, zdobyć nowe kompetencje w zakresie przedsiębiorczości zgłoś się do Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie. ul. Jazdów 10A, 00-467 Warszawa tel. 022 628 55 57 wew. 108, fax 022 628 30 92 www.pol.org.plwww.pol.org.pl, biuro@pol.org.plbiuro@pol.org.pl Proponujemy bezpłatne warsztaty (30 godzin),

3 Rekrutacja (30 miejsc) Wypełnij formularz rekrutacyjny zamieszczony na naszej stronie: www.pol.org.pl.www.pol.org.pl Wyślij formularz do Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie na adres: k.wos@pol.org.pl.k.wos@pol.org.pl Z osobami, które zgłosiły chęć udziału w projekcie, skontaktujemy się do 10.03.2013r. telefonicznie i e- mailowo, zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby Fundacji. Udział w projekcie jest bezpłatny. Termin zgłoszeń – 28.02.2013r.

4 W programie: kreowanie pomysłów na własny biznes (wstępna analiza możliwości realizacji pomysłów, charakterystyka przedsięwzięcia biznesowego), analiza otoczenia konkurencyjnego, potencjalnej pozycji strategicznej, formułowanie strategii rozwoju i konkurencji, analiza prawno – organizacyjna przedsięwzięcia, planowanie zasobów kadrowych, projektowanie działań marketingowych, analiza finansowa przedsięwzięcie biznesowego, opracowanie biznes planu. ponadto: Po zakończeniu warsztatów zapewniamy dalszy monitoring Waszych pomysłów przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

5 Forma warsztatów Miejsce – Warszawa, ul. Jazdów 10A, 30 godzin zegarowych – 6 spotkań (spotkania co dwa tygodnie w czwartki i piątki od godziny 16.00 do 20.00). Praca w małych – pięcioosobowych zespołach zadaniowych pod kierunkiem wykładowców z SGH. Informacja o dacie rozpoczęcia warsztatów zostanie podana po zakończeniu rekrutacji uczestników tj. do 10.03.2013r., na naszej stronie internetowej www.pol.org.pl oraz przesłana e-mailem do uczestników warsztatów.www.pol.org.pl

6 Rezultaty Będziesz potrafił zaplanować, rozpocząć i kontynuować własny biznes. Poznasz możliwości prawne i organizacyjne prowadzenia własnej firmy w Polsce. Nauczysz się jak kreatywnie podchodzić do wyzwań. Otrzymasz certyfikat ukończenia warsztatów.

7 Partnerzy SGH Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga

8 Kontakt Koordynator projektu: Katarzyna Woś k.wos@pol.org.pl tel. (22) 628 55 57 wew. 108 www.pol.org.pl


Pobierz ppt "Warsztaty z Przedsiębiorczości dla studentów polskiego pochodzenia ze Wschodu (termin zgłoszeń – 28.02.2013r.)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google