Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OASE elektroniczny system składania wniosków w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OASE elektroniczny system składania wniosków w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży."— Zapis prezentacji:

1 OASE elektroniczny system składania wniosków w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

2 Portal OASE jest dostępny przez stronę internetową www. dpjw
Portal OASE jest dostępny przez stronę internetową przy punkcie informacje należy kliknąć na „wniosek online“.

3 2) Prosimy przeczytać wskazówki na stronie startowej i wybrać wersję językową. Aby złożyć wniosek, trzeba się zarejestrować. Proszę zwrócić szczególną uwagę na to, czy mają Państwo przy wszystkie niezbędne informacje do złożenia wniosku i dane partnera. Obecnie nie ma możliwości zapisania nie dokończonego wniosku. Wskazówka: wybrana wersja językowa nie może zostać zmieniona w trakcie składania wniosku. 3) Proszę przeczytać wskazówki. Po rejestracji mogą Państo się zalogować wybranym loginem i hasłem.

4 4) Po rejestracji i zalogowaniu mogą Państwo złożyć wniosek online.
5) Proszę wybrać odpowiednie pola (rodzaj projektu) Wskazówka: W tym miejscu wybrany rodzaj projektu nie może zostać zmieniony w trakcie składania wniosku. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dot. wybranego rodzaju projektu.

5 6)   Proszę wypełnić odpowiednie pola (tytuł, termin projektu, miejsce, skład grupy)

6 7) Proszę odpowiedzieć na następujące pytania dot
7)   Proszę odpowiedzieć na następujące pytania dot. metod i celów projektu Ewentualnie mogą Państwo przesłać plik z opisem projektu, zawierającym odpowiedzi na powyższe pytania. Prosimy wtedy w każdym polu wpisać „patrz załącznik”

7 8) Tutaj wpisują Państwo program
Mają też Państwo możliwość przesłania programu w odrębnym pliku (prosimy o podanie wspólnych punktów programu oraz rodzaju zakwaterowania). Poprzez kliknięcie na „Dodaj wiersz“ można dodać wiersz, aby wpisać program na kolejny dzień.

8 9) & 10) Proszę wybrać odpowiednią opcję i dodać dane kontaktowe
Wskazówka: żeby zobaczyć inne punkty formularza, mogą Państwo kliknąć na przycisk „PODSUMOWANIE”.

9 11) PNWM współpracuje z jednostkami centralnymi, które opracowują wnioski według naszych
wytycznych. Prosimy o podanie odpowiedniej jednostki centralnej. Jeśli nie znają Państwo jednostki centralnej, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki jednostek centralnych.

10 12)  Strona finansowa W zależności od wybranego rodzaju zakwaterowania stawki zryczałtowane, którymi kierujemy się przy wspieraniu projektów, ukazują się automatycznie

11 13)   Dane konta bankowego Wskazówka: Przy podaniu niemieckiego konta prosimy nie wklejać numeru konta, tylko ręcznie je wpisać. Po wpisaniu pierwszych czterech cyfr automatycznie pojawią się propozycje. 14)   W tym miejscu prosimy podać informacje o partnerze (kraju trzecim).

12 15)   Proszę wpisać dane partnera

13 16)   Strona finansowa partnera (fakultatywnie, o ile znane są Państwu dane)
Kilometry zostają wyliczone na podst. kodu pocztowego miejsca projektu oraz kodu wnioskodawcy (strony gości). Jeśli grupa gości wyjeżdż z innego miejsca, prosimy o zmianę kodu pocztowego.

14 17) Połączenie bankowe partnera
18)   Na końcu mają Państwo możliwość dołączenia dalszych plików lub przekazania dodatkowych informacji

15 19)   Złożenie wniosku Przy kliknięciu na „Złóż wniosek“ pojawia się prośba o potwierdzenie. Należy kliknąć „Tak”, żeby wniosek został ostatecznie wysłany.

16 20)  & 21) W każdej chwili mają Państwo możliwość wglądu we wniosek lub załadownia pliku pod swoim loginem Należy kliknąć na „Antrag anzeigen“ [pokaż wniosek] i wydrukować strony z podpisami oraz podsumowanie wniosku (dwie pierwsze strony). Prosimy o podpisanie tych danych podpisami przez obu partnerów we wniosku i przesłanie je do PNWM lub właściwej jednostki centralnej: listownie (patrz adres na stronie podsumowania wniosku), elektronicznie (np. jako zeskanowany dokument PDF) za pomocą portalu OASE, wybierając odpowiedni numer wniosku. Po kliknięciu na „Załaduj pliki“, mogą Państwo dodać dokument do odpowiedniego wniosku (np. stronę z podpisami).


Pobierz ppt "OASE elektroniczny system składania wniosków w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży."

Podobne prezentacje


Reklamy Google