Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

13-24 października 2014r. Granada, Hiszpania Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "13-24 października 2014r. Granada, Hiszpania Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1

2 13-24 października 2014r. Granada, Hiszpania Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

3

4 Miejsce odbywania praktyki zawodowej Fundamenty budowli pochodzą z czasów arabskich, choć nieznana jest data pierwszej konstrukcji budynku. W 1800 roku na arabskich fundamentach i z materiałów pochodzących z tamtych czasów wybudowano dom, który w ciągu XX w. był wielokrotnie rzebudowywany. Wszystkie remonty budynku odbywały się z dużą ostrożnością i dbałością o zachowanie dawnego stylu arabskiego – patio z fontanną i ogrodami ogrodzone murem, pomieszczenia mieszkalne na parterze i pierwszym piętrze.

5 Do naszych obowi ą zków nale ż a ł a rekonstrukcja i renowacja budynku.

6

7

8 Oczyszczenie basenu ze starych powłok i przygotowanie do robót malarskich

9 Wycieczka zawodoznawcza do fabryki p ł ytek azulejos CEVIRAN S.L. w Santa Fe. Wycieczka zawodoznawcza do fabryki p ł ytek azulejos CEVIRAN S.L. w Santa Fe. Firma ta została założona w 1995 roku w Santa Fe, prowincji Granada. Zatrudnia ona około 6-7 osób. 80% produkcji przeznaczona jest na eksport, współpraca przede wszystkim z państwami :Afryki północnej, krajami europejskimi(również z polską) oraz Ameryką południową i północną. Azulejos produkowane są w Hiszpanii od XIVw.

10

11

12

13 Graffiti Tour Jest doskonałą okazją do zapoznania się z twórczością EL Nino De Las Pinturas, anonimowego artysty sztuki ulicznej, którego dzieła można podziwiać w różnych miejscach na całym świecie. Nikt do tej pory nie był w stanie zidentyfikować osoby ukrywającej się (w Grenadzie) pod pseudonimem, który w wolnym tłumaczeniu oznacza „ Dziecko obrazów”

14

15

16 ALHAMBRA Warowny zespół pałacowy w Grenadzie w andaluzyjnym regionie Hiszpanii. Zbudowany w latach 1232-1273 i rozbudowany do XIV w. Jej rozbudowa trwała za panowaniem emirów z dynastii Nasrydów. Jusufa i Muhammada. Alhambra była twierdzą mauretańskich kalifów. Składa się z pałacu z kilkoma dziedzińcami i dekorowanymi salami alkazby.

17 MALAGA Jest to miasto położone w Andaluzji w południowej Hiszpanii, położona nad morzem śródziemnym u podnóża gór Betyckich. Jest to ośrodek przemysłu chemicznego, włókienniczego i cementowego. Dzięki łagodnemu klimatowi na równinie „ Hoja De Malaga” uprawia się pomarańcze, banany, figi, bawełnę, trzcinę cukrową oraz winorośl.

18 dom i muzeum Pabla Picassa, zabytkową katedrę, teatr rzymski W Maladze zwiedziliśmy oraz odpoczywaliśmy na plaży Morza Śródziemnego.

19

20

21

22 Radosław Pater Łukasz Dziekan Ernest Grela Dawid Kozieł

23 Dominik Sikora Przemysław Stawiarski Łukasz Sydon Bartosz Zając

24 1.Przemysław Stawiarski 2.Ernest Grela 3. Łukasz Dziekan 4.Łukasz Sydon 5.Dominik Sikora 6.Dawid Kozieł 7.Radosław Pater 8.Bartosz Zając 9.Michał Basa Autor prezentacji: Przemysław Stawiarski


Pobierz ppt "13-24 października 2014r. Granada, Hiszpania Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google