Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DRUŻYNA HARCERSKA „NIEPRZETARTEGO SZLAKU” PRZY SOSW W DOROHUSKU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DRUŻYNA HARCERSKA „NIEPRZETARTEGO SZLAKU” PRZY SOSW W DOROHUSKU."— Zapis prezentacji:

1 DRUŻYNA HARCERSKA „NIEPRZETARTEGO SZLAKU” PRZY SOSW W DOROHUSKU

2 Instruktorami drużyny są: phm. Edyta Śnieg i pwd. Katarzyna Sokaluk.

3 CELE DRUŻYNY: - kształtowanie postaw proekologicznych, - kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich, - pogłębianie poszanowania tradycji, - propagowanie sposobu właściwego spędzania czasu wolnego

4 Drużyna od kilku lat przyłącza się do wielu akcji ekologicznych organizowanych przez Fundację „Gaja” i „Nasza Ziemia” oraz angażuje się w akcje charytatywne organizowane przez Fundację „Nasz Dom”.

5 SPRZĄTANIE ŚWIATA

6 ZAADOPTUJ RZEKĘ

7 ŚWIĘTO DRZEWA

8 GÓRA GROSZA

9 WSPÓŁPRACA ZE STOWARZYSZENIEM „POMOCNA DŁOŃ” Harcerze angażują się w przygotowania do kiermaszów świątecznych wykonując ozdoby dekoracyjne w pracowni ceramicznej. Uczestniczą również w sprzedaży wytworów dekoracyjnych podczas kiermaszów, co daje im niezmierną radość i satysfakcję."

10 KIERMASZE

11 PRZEDSIĘWZIĘCIA HUFCOWE Drużyna angażuje się również i aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach hufcowych ZHP Chełm. W sercach harcerzy na długo pozostaną wspomnienia z wyjazdu w Tatry, gdzie na polanie Głodówka drużyna wzięła udział w oficjalnym przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju od skautów słowackich. Wielką radością było dla nas zorganizowanie Hufcowego Festiwalu Harcerskiego, podczas którego drużyna gościła w murach szkoły, tak wielu, bo aż 100 harcerzy.

12 FESTIWALE HARCERSKIE

13 BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU

14 ZLOTY DRUŻYN „NS”

15

16 RAJDY I WYCIECZKI

17 WSPÓŁPRACA Z INSTYTUCJAMI LOKALNYMI


Pobierz ppt "DRUŻYNA HARCERSKA „NIEPRZETARTEGO SZLAKU” PRZY SOSW W DOROHUSKU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google