Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SPECJALNOŚĆ POCZT HARCERSKICH. SPECJALNOŚĆ DLA KAŻDEGO!! Masz w swojej drużynie uzdolnionych plastycznie harcerzy, którzy zasypują Cię ciekawymi projektami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SPECJALNOŚĆ POCZT HARCERSKICH. SPECJALNOŚĆ DLA KAŻDEGO!! Masz w swojej drużynie uzdolnionych plastycznie harcerzy, którzy zasypują Cię ciekawymi projektami."— Zapis prezentacji:

1 SPECJALNOŚĆ POCZT HARCERSKICH

2 SPECJALNOŚĆ DLA KAŻDEGO!! Masz w swojej drużynie uzdolnionych plastycznie harcerzy, którzy zasypują Cię ciekawymi projektami graficznymi?? A może razem ze swoją drużyną chcesz mieć znaczący udział w promocji hufca i idei harcerstwa w okolicy?? TA specjalność jest dla Ciebie!!

3 Poczty Harcerskie to dobry pomysł na START z harcerzami w przygodę ze Specjalnościami Harcerskimi nie jest trudna w realizacji. daje ogromne możliwości w pracy wychowawczej i uatrakcyjnianiu programu pracy drużyny. Pozwala zaistnieć w bardzo widoczny sposób w życiu hufca i społeczności lokalnej.

4 Poczta harcerska to: praca i pomoc w świadczeniu usług Poczty Polskiej porzez: propagowanie przez wydawnictwa inicjatyw programowych państwa, ZHP oraz społeczności lokalnych poznawanie historii Polski, harcerstwa, a w szczególności harcerskiej poczty powstańczej z 1944 propagowanie filatelistyki przez organizowanie wystaw i pokazów dla harcerzy i wędrowników. wymiana doświadczeń wydawniczych umożliwianie zdobywania sprawności harcerskich kształtowanie poczucia estetyki oraz rozwijanie zdolności plastycznych

5 To MY... wydajemy koperty i karty pocztowe, wydajemy znaczki, wydajemy arkusiki i bloczki, wydajemy stemple i datowniki okolicznościowe, wspieramy Waszą korenspondecję na obozach letnich i zimowych

6 Linki WYDZIAŁ SPECJALNOŚCI Strona jednej z najlepiej działających Poczt Harcerskich SZCZECIN II STRONA Harcerskiej Poczty Polowej, zdjęcia i wzory pieczęci harcerskich z czasów powstania Komendant Poczty Harcerskiej w Hufcu Ziemi Gliwickiej Poczty Harcerskiej 141 w Knurowie phm. Bogusław Szyguła- kontakt przez komendanta Związku Drużyn w Knurowie


Pobierz ppt "SPECJALNOŚĆ POCZT HARCERSKICH. SPECJALNOŚĆ DLA KAŻDEGO!! Masz w swojej drużynie uzdolnionych plastycznie harcerzy, którzy zasypują Cię ciekawymi projektami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google