Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Warto wiedzieć, że… Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania..... 1 filiżanki kawy. (Nie wydaje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Warto wiedzieć, że… Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania..... 1 filiżanki kawy. (Nie wydaje."— Zapis prezentacji:

1

2 Warto wiedzieć, że… Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania..... 1 filiżanki kawy. (Nie wydaje mi się to warte wysiłku.)

3 Gdybyś puszczał bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesięcy wyprodukowałbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej. (No to mi się wydaje bardziej warte wysiłku!)

4 Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie, aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów. (O ludzie!!!!)

5 Orgazm świni trwa 30 minut. (W przyszłym życiu chcę być świnią !!!)

6 Karaluch zanim umrze może żyć jeszcze przez 9 dni po odcięciu mu głowy. (Ciągle jeszcze myślę o tej świni…)

7 Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę. (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)

8 Samiec modliszki nie może kopulować dopóty dopóki ma głowę na karku. Samica inicjuje sex przez oderwanie mu głowy. "Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!"

9 Pchła może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska. (30 minut... szczęściara z tej świni! Wyobrażasz to sobie?)

10 Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co może być tak smacznego na dnie stawu?) Motyle smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chciałem wiedzieć) Najsilniejszym mięśniem jest... język. (Hmmmmmm... Następnym razem gdy żona powie, że było słabo, spróbuję...)

11 Niektóre lwy kopulują 90 razy dziennie. (Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... stawiam jakość nad ilość)

12 Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne. (Jeżeli jesteś oburęczny powinieneś wykalkulować przeciętną) Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać. (OK, to w zasadzie jest fajne)

13 Koci mocz świeci w podczerwieni. (Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?) Strusie oko jest większe niż strusi mózg. (Znam takich ludzi)

14 Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich ludzi tez znam) Niedźwiedzie polarne są leworęczne. (Jak zmienia rękę to będą żyły dużej?)

15 Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią ??)

16 A teraz skoro uśmiechnąłeś się przynajmniej raz wyślij to do kogoś, kogo chcesz rozśmieszyć. Czyli: wyślij to do wszystkich!


Pobierz ppt "Warto wiedzieć, że… Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania..... 1 filiżanki kawy. (Nie wydaje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google