Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Umiejetnosc, wiedza, doswiadczenie !. O mnie. Od poczatku swojego istnienia zamieszkuję Knurów, nasze wspaniałe i tętniące życiem miasto. Jak wiadomo,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Umiejetnosc, wiedza, doswiadczenie !. O mnie. Od poczatku swojego istnienia zamieszkuję Knurów, nasze wspaniałe i tętniące życiem miasto. Jak wiadomo,"— Zapis prezentacji:

1 Umiejetnosc, wiedza, doswiadczenie !

2 O mnie. Od poczatku swojego istnienia zamieszkuję Knurów, nasze wspaniałe i tętniące życiem miasto. Jak wiadomo, mam tę niewątpliwą przyjemność bycia uczniem Paderka.

3 Wzięcie udziału w wyborach to w większości efekt licznych namów Paderkowiczów, które zmotywowały mnie do zrobienia czegoś w tym kierunku. Nie traktuję ich jednak jako wyścig szczurów wydaje mi się, że ktokolwiek z kandydatów zostanie wybrany przewodniczącym, będzie dobrze spełniał swoją funkcję.

4 Do moich głównych zainteresowań zaliczyć można narciarstwo i AirSoft, a z czynnośći mniej aktywnych dobre kino i muzykę.

5 Z przyszłym-byłym prezesem Zdrzałkiem i Panem Patrykiem Von Cyprysem

6 Moje plany... Jako że polityka poprzedniego prezesa wydawała mi się bardzo korzystna dla naszej szkoły, to w zamiarze mam wzorowanie się na jego przewodniczeniu. Mimo to, mam kilka nowych pomysłów, które mogłyby się sprawdzić, przede wszystkim częstsze organizowanie wycieczek szkolnych, np. wyjazdów na narty, jeśli pozwolą na to warunki. Na pewno będzie też wiele sytuacji, które wynikną już w czasie dalszej nauki, i którym wszyscy kandydaci będą starali się podołać ;)

7 Myślę że wystarczająco przedstawiłem Wam swoją osobę, jednak wydaje mi się że najlepiej ocenią mnie osoby, które mnie znają i po więcej informacji zapraszam do nich lub do mnie osobiście. Postaram się sprostać oczekiwaniom Waszym jak i Grona Pedagogicznego ;) Pozdrawiam, Paweł Kieś – CZARNO NA BIAŁYM.


Pobierz ppt "Umiejetnosc, wiedza, doswiadczenie !. O mnie. Od poczatku swojego istnienia zamieszkuję Knurów, nasze wspaniałe i tętniące życiem miasto. Jak wiadomo,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google