Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zaproszenie do akademika BABILON. Chciałbym Was wszystkich zaprosić do mojego pokoju w akademiku BABILON w Katowicach przy ul. Krasińskiego 25A. Tak wygląda.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zaproszenie do akademika BABILON. Chciałbym Was wszystkich zaprosić do mojego pokoju w akademiku BABILON w Katowicach przy ul. Krasińskiego 25A. Tak wygląda."— Zapis prezentacji:

1 Zaproszenie do akademika BABILON

2 Chciałbym Was wszystkich zaprosić do mojego pokoju w akademiku BABILON w Katowicach przy ul. Krasińskiego 25A. Tak wygląda pokój 610 prawda że ładny i schludny??? Hello everybody!!!

3 Jak można do mnie dojechać? Różnymi środkami lokomocji: albo komunikacją miejską …własnym środkiem transportowym. albo też …

4 Zanim się zjawicie u mnie nie zapomnijcie zrobić niezbędnych zakupów i zaopatrzcie się w …

5 Chociaż myślę, że lepiej będzie jak… albo kupicie… W ostateczności możecie zapodać coś z serii produktów oznaczonych znakiem firmowym TERAZ POLSKA:

6 Tylko nie kupujcie… bo potem możemy wyglądać jak ta wiewiórka i kotek…

7 Poznajcie moich współwspaczy z pokoju-zgraną paczkę tworzymy razem to natomiast są moje sąsiadki z piętra

8 To jeszcze inne panny z SOLARISA… …a ci trzej panowie też kiedyś mieszkali u nas w akademiku ale ich kierowniczka wyrzuciła (do dziś nie wiadomo dlaczego?)

9 W akademikach na terenie Katowic istnieje taka jedna niepisana zasada : Proszę wszystkich o zachowanie spokoju podczas balangi bo bardzo obawiamy się straży akademickiej, która już parę razy interweniowała w czasie naszych hulanek.

10 Moi starzy znajomi- Franek, Zdzicho i August już dali mi znać, że też wpadną na kielicha… Ale wszyscy damy czadu…

11 Tradycją naszych imprez stało się już wspólne śpiewanie KARAOKE Oczywiście nikomu nie przeszkadzamy przy miłosnym baraszkowaniu

12 Po opróżnieniu całego… …pójdziemy grzecznie do łóżek

13 Po przespanej nocy, tak koło południa każdy z nas ruszy na poszukiwanie… pamiętając jednak żeby… Za skorzystanie z porannej przyjemności nie każemy płacić… …prosimy jednak o założenie zestawu ratunkowego

14 Wypijemy coś zdrowotnego na porannego kaca, … potem zjemy jakieś śniadanko,

15 …nawarzymy lub zakupimy jakieś procenty …i zaczniemy całą imprezę od początku. Zapraszam serdecznie każdego z Was!!! Podoba Wam się taki plan??? JASIEK&LEŚNY <:D>


Pobierz ppt "Zaproszenie do akademika BABILON. Chciałbym Was wszystkich zaprosić do mojego pokoju w akademiku BABILON w Katowicach przy ul. Krasińskiego 25A. Tak wygląda."

Podobne prezentacje


Reklamy Google