Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

S ZACUNEK DO DZIEWCZYN I KOBIET Nie należy traktować kobiet jak przedmiot, trzeba docenić ich wnętrze! ~,,Kobieta Cię urodziła, więc nie masz prawa żadnej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "S ZACUNEK DO DZIEWCZYN I KOBIET Nie należy traktować kobiet jak przedmiot, trzeba docenić ich wnętrze! ~,,Kobieta Cię urodziła, więc nie masz prawa żadnej."— Zapis prezentacji:

1 S ZACUNEK DO DZIEWCZYN I KOBIET Nie należy traktować kobiet jak przedmiot, trzeba docenić ich wnętrze! ~,,Kobieta Cię urodziła, więc nie masz prawa żadnej poniżyć - Tupac

2 Szacunek dla kobiety w mniemaniu mężczyzn to po prostu nie zdradzać i przynosić do domu całą wypłatę. Niestety większość mężczyzn jest w stanie tylko pod tymi pojęciami ukryć słowo szacunek, nie dając sobie wytłumaczyć że dla płci pięknej znaczy ono coś więcej. Dla kobiet szacunek to każde wysłuchane zdanie, każda zgoda z jej poglądami i pomysłami, a nawet dyskusja nad czymś i przyznanie jej przez mężczyznę racji. Nie mylmy jednak szacunku z dyktaturą.

3


Pobierz ppt "S ZACUNEK DO DZIEWCZYN I KOBIET Nie należy traktować kobiet jak przedmiot, trzeba docenić ich wnętrze! ~,,Kobieta Cię urodziła, więc nie masz prawa żadnej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google