Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MATEMATYKA PŁCI inteligentny mężczyzna + inteligentna kobieta = romans inteligentny mężczyzna + głupia kobieta = udana para głupi mężczyzna + inteligentna.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MATEMATYKA PŁCI inteligentny mężczyzna + inteligentna kobieta = romans inteligentny mężczyzna + głupia kobieta = udana para głupi mężczyzna + inteligentna."— Zapis prezentacji:

1 MATEMATYKA PŁCI inteligentny mężczyzna + inteligentna kobieta = romans inteligentny mężczyzna + głupia kobieta = udana para głupi mężczyzna + inteligentna kobieta = małżeństwo głupi mężczyzna + głupia kobieta = ciąża

2 ARYTMETYKA BIUROWA inteligentny szef + inteligentny pracownik = korzyść inteligentny szef + inteligentny pracownik = korzyść inteligentny szef + pracownik idiota = produkcja inteligentny szef + pracownik idiota = produkcja szef idiota + inteligentny pracownik = promocja szef idiota + inteligentny pracownik = promocja szef idiota + pracownik idiota = nadgodziny szef idiota + pracownik idiota = nadgodziny

3 MATEMATYKA ZAKUPOWA Facet będzie gotowy zapłacić 200zł za duperelę, która jest warta 100zł, jeśli jej potrzebuje. Kobieta będzie gotowa zapłacić 100zł, za duperelę wartą 200zł, której nie potrzebuje.

4 RÓWNANIA OGÓLNE I STATYSTYKA Kobieta martwi się o swoją przyszłość do ślubu. Kobieta martwi się o swoją przyszłość do ślubu. Facet martwi się o swoją przyszłość od ślubu. Facet martwi się o swoją przyszłość od ślubu. Facet, który odniósł sukces to taki, który zarabia więcej niż jego żona jest w stanie wydać. Facet, który odniósł sukces to taki, który zarabia więcej niż jego żona jest w stanie wydać. Kobieta, która odniosła sukces to taka, która znalazła takiego faceta. Kobieta, która odniosła sukces to taka, która znalazła takiego faceta.

5 SZCZĘŚCIE Żeby być szczęśliwą z mężczyzną trzeba go bardzo dobrze rozumieć I trochę kochać. Żeby być szczęśliwą z mężczyzną trzeba go bardzo dobrze rozumieć I trochę kochać. Żeby być szczęśliwym z kobietą trzeba ją bardzo kochać i nie starać się zrozumieć. Żeby być szczęśliwym z kobietą trzeba ją bardzo kochać i nie starać się zrozumieć.

6 DŁUGOWIECZNOŚĆ Żonaci mężczyźni żyją dłużej od samotnych, ale bardziej tęsknią za śmiercią.

7 SKŁONNOŚĆ DO ZMIAN Kobieta wychodzi za faceta mając nadzieję, że zmieni się po ślubie, ale on się nie zmienia. Kobieta wychodzi za faceta mając nadzieję, że zmieni się po ślubie, ale on się nie zmienia. Facet żeni się z kobietą mając nadzieję, że ona się nie zmieni, ale ona się zmienia. Facet żeni się z kobietą mając nadzieję, że ona się nie zmieni, ale ona się zmienia.

8 DYSKUSJA TECHNICZNA Kobieta ma zawsze ostatnie słowo w kłótniach małżeńskich. Kobieta ma zawsze ostatnie słowo w kłótniach małżeńskich. Najmniejsze słówko, jakie facet wypowie później staje się początkiem nowej sprzeczki. Najmniejsze słówko, jakie facet wypowie później staje się początkiem nowej sprzeczki.

9 WYŚLIJCIE TO INTELIGENTNEJ KOBIECIE, KTÓRA POTRZEBUJE UŚMIECHU I INTELIGENTNYM FACETOM, KTÓRZY BĘDĄ WIEDZIEĆ, CO Z TYM ZROBIĆ.


Pobierz ppt "MATEMATYKA PŁCI inteligentny mężczyzna + inteligentna kobieta = romans inteligentny mężczyzna + głupia kobieta = udana para głupi mężczyzna + inteligentna."

Podobne prezentacje


Reklamy Google