Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szacunek do dziewczyn i kobiet

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szacunek do dziewczyn i kobiet"— Zapis prezentacji:

1 Szacunek do dziewczyn i kobiet
 Dla kobiet szacunek to każde wysłuchane zdanie, każda zgoda z jej poglądami i pomysłami, a nawet dyskusja nad czymś i przyznanie jej przez mężczyznę racji. Nie mylmy jednak szacunku z dyktaturą. Nie chodzi o to by mężczyzna na wszystko się zgadzał, wszystko przyjmował bez mrugnięcia okiem, nigdy nie miał swojego zdania i wykazywał obojętność na to co mówi kobieta, pod jej groźbami czy zakazami. Są takie panie, które wymuszają swoje racje na mężczyznach, jednak nie jest to szacunek, ale raczej pragnienie uzyskania świętego spokoju przez mężczyznę, mającego dosyć narzekań, gróźb i obelg jakimi zostaje niekiedy obrzucany przez swoją partnerkę. Nikt nie wymaga od mężczyzny aby rozumiał kobietę w stu procentach, bo najczęściej jest tak że one same siebie nie rozumieją, aczkolwiek jakieś minimum prawdziwy facet powinien wykazywać. Kobiecie wystarczy gdy podczas jej wypowiedzi ukochany zada chociaż jedno, dwa pytania do tematu jej monologu, a już odbiera to jako zainteresowanie i szanowanie jej osoby. Kobieta szczęśliwa jest bardziej skora do dogadzania swojemu mężczyźnie, więc faceci powinni się zastanowić nad przykładaniem większej wagi do tego co mówi ich ukochana. Szacunek do dziewczyn i kobiet Szacunek dla kobiety w mniemaniu mężczyzn to po prostu nie zdradzać i przynosić do domu całą wypłatę. Niestety większość mężczyzn jest w stanie tylko pod tymi pojęciami ukryć słowo szacunek, nie dając sobie wytłumaczyć że dla płci pięknej znaczy ono coś więcej. 

2 Niestety ze szkodą dla siebie przeważnie mężczyźni nie mają ochoty na słuchanie kobiety o uwzględnianiu ich zdania nie wspominając. Nie są to oczywiście decyzje podejmowane na tak mało ważne tematy jak malowanie ścian czy kupienie nowej kanapy, ale na przykład nie ma chyba mężczyzny, który pozwoliłby żonie wybrać samochód który jej się podoba a który nie podoba się jemu, z uwzględnieniem że to on będzie używał go częściej. Takie rzeczy po prostu się nie dzieją, ale na usprawiedliwienie trzeba dodać że kobiety kierują się innymi kryteriami w doborze auta niż ich partnerzy. Nie znaczy to jednak, że wszystkie panie wybrałyby byle co, lecz konia z rzędem temu kto zobaczy taki przypadek że mąż tylko płaci a zdanie co do wyboru auta zostawia całkowicie w rękach żony. Szacunek objawia się także w mówieniu prawdy, co w przypadku uczciwego, szczerego mężczyzny nie powinno sprawiać problemów. Kobieta prędzej czy później odejdzie od mężczyzny który jej nie szanuje.

3 „Kobieta cię urodziła, więc kobietę szanuj” 2pac
Tyle ile mężczyzna ma szacunku do kobiety na tyle można go nazwać mężczyzną. „Kobieta cię urodziła, więc kobietę szanuj” 2pac


Pobierz ppt "Szacunek do dziewczyn i kobiet"

Podobne prezentacje


Reklamy Google