Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Samochody. Lamborghini Tę markę samochodu skonstułował Ferruccio Lamborghini jego brat Mautin był pierwszym w Europie twórcą samochodu napędzanego sprężoną

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Samochody. Lamborghini Tę markę samochodu skonstułował Ferruccio Lamborghini jego brat Mautin był pierwszym w Europie twórcą samochodu napędzanego sprężoną"— Zapis prezentacji:

1 Samochody

2 Lamborghini Tę markę samochodu skonstułował Ferruccio Lamborghini jego brat Mautin był pierwszym w Europie twórcą samochodu napędzanego sprężoną parą wodną. Tę markę samochodu skonstułował Ferruccio Lamborghini jego brat Mautin był pierwszym w Europie twórcą samochodu napędzanego sprężoną parą wodną.

3 Ferrari twócąFerrari jest Enzo Anselmo Ferrari był on włoskim kierowcą samochodowym.

4 Ford Mustang W 1962 r. jeden z menadżerów Forda Donald N. Frey wpadł na pomysł stworzenia całkowicie nowego auta. Pomysł poparł główny menadżer Forda Lee Iacocca. W roku 1962 i 1963 powstały zatem dwa prototypy, które wyznaczyły drogę pod ostateczny wygląd Forda Mustanga.Lecz pierwszego Forda skonstruował Henry Ford

5 Audi Audi skonstruował August Horch. August Horch Był niemieckim inżynierem budowy maszyn i założycielem firm samochodowych.

6 Buggati Auto Buggati skonstruował Ettore Arco Isidoro. Był on włoskim projektantem i konstruktorem samochodowym.

7 Renault Twórcą Renault jest Luis Renault,Francuski mechanik i przemysłowiec. W latach 1897-98 zbudował samochód własnej konstrukcji i założył fabrykę Samochodów.

8 Dziękuje za uwagę Szymon Knop Materiały wykorzystane z www.wikipedia.plwww.wikipedia.pl Dziękuje za uwagę Szymon Knop Materiały wykorzystane z www.wikipedia.plwww.wikipedia.pl


Pobierz ppt "Samochody. Lamborghini Tę markę samochodu skonstułował Ferruccio Lamborghini jego brat Mautin był pierwszym w Europie twórcą samochodu napędzanego sprężoną"

Podobne prezentacje


Reklamy Google