Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pojawią się : samochody Ford Mustang Najlepsi kierowcy tych aut... I wiele innych ciekawych rzeczy....

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pojawią się : samochody Ford Mustang Najlepsi kierowcy tych aut... I wiele innych ciekawych rzeczy...."— Zapis prezentacji:

1 Pojawią się : samochody Ford Mustang Najlepsi kierowcy tych aut... I wiele innych ciekawych rzeczy....

2 Coś o moim hobby... Od małego lubiłem motoryzacje. Najbardziej samochody. Interesowały mnie auta a zwłaszcza Mustangi. Jest w nich coś co mnie interesuje. Są to silniki, ich wygląd i moc. Najbardziej lubię Mustangi z roku 1972. Moim marzeniem jest mieć takie auto i móc z nim robić niesamowite rzeczy i rozwijać nim niesamowite prędkości...

3 Teraz trochę zdjęć...

4

5

6

7

8

9

10 Najszybszy Ford Mustang...

11 Najładniejszy Ford Mustang...

12 Z czego składa się Ford... silnik : To co działo się z Mustangiem w latach 1974-1978 (piąta generacja), można tłumaczyć kryzysem paliwowym - jednak najlepiej byłoby przemilczeć. W telegraficznym skrócie: pojawił się Mustang II. Miał on tyle wspólnego z prawdziwym Mustangiem, co Chevrolet Lacetti z Chevroletem Corvette. Proponowano do niego ekonomiczne, cztero- i sześcio-cylindrowe silniki o mocach od 88 do 140 koni. Doszło do tego, że w Stanach pojawiła się wersja Ghia - biedni amerykanie pewnie nie wiedzieli, że to włoska firma stylistyczna. To z resztą i tak nie ma znaczenia, bo są przekonani, że Włochy leżą gdzieś w Utah albo Nebrasce.

13 Teraz troszkę o najlepszych kierowcach tych aut... Davide Medici – najlepszy z 2004 roku kierowca Forda Mustanga. Jego wyniki znane są na całym świecie. Jego marzeniem było poprowadzić to auto. Jego największym sukcesem był puchar PNKFM. Daniele Benedetti – najlepszy kierowca roku 2006. Pierwszy raz zadebiutował w Paryżu. Został vice-mistrzem PNKFM. W 2007 roku zdobył mistrzostwa Mustanga i został najlepszym kierowcą Europy. DAVIDE MEDICI DANIEL BENEDETTI

14 Teraz coś o mnie... Moim ulubionym samochodem jest Ford Mustang, lubię również motory. Bardzo lubię przerabiać silniki na lepsze i szybsze. Ulepszać wygląd i wizualizować. Jestem zadowolony z mojego hobby gdyż nigdy mi się nie znudzi.

15

16


Pobierz ppt "Pojawią się : samochody Ford Mustang Najlepsi kierowcy tych aut... I wiele innych ciekawych rzeczy...."

Podobne prezentacje


Reklamy Google