Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Formuła 1.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Formuła 1."— Zapis prezentacji:

1 Formuła 1

2 Zespoły formuły 1 Zespół Super Aguri F1 Team Zespół Ferrari
Zespół McLaren Zespół Williams Zespół Spyker F1 Zespół RenaultF1 Zespół Honda Racing F1 Team

3 Zespół Arrows ( ) Zespół BMW Sauber Zespół Red Bull Zespół Prost Zespół Toro Rosso Zespół Toyota

4 Historia Formuły 1 Seria wyścigów od których wywodzi się obecne F1 została zapoczątkowana w przedwojennej Europie w latach 20 i 30 XX wieku. Formalną klasyfikację kierowców zaczęto stosować od roku 1950, a klasyfikację konstruktorów od roku 1958 Organizowane były także nie-mistrzowskie wyścigi Formuły 1, ale zaprzestano ich organizowania we wczesnych latach 80 XX wieku. Regulamin F1 ulegał zmianom, wraz z rozwojem technologii produkcji samochodów.

5 Polak w Formule 1!!! Pierwszym polskim zawodnikiem w Formule 1 jest Robert Kubica, jeżdżący w sezonie 2006 początkowo jako kierowca testowy dla zespołu BMW Sauber . Debiut Polaka nastąpił przy okazji Grand Prix Węgier 2006 na torze Hungaroring, gdzie zajął 7 lokatę, ale został zdyskwalifikowany, ponieważ jego bolid był za lekki. Po tym wyścigu Kubica zajął w zespole BMW Sauber miejsce Jacquesa Villeneuve’a. Na torze Monza podczas Grand Prix Włoch Robert Kubica zajął trzecią lokatę.

6 Robert Kubica

7

8 Zespół Honda racing F1 team
Tak jak się spodziewano malowanie nowego bolidu przedstawia mapę ziemi, która ma sygnalizować poparcie japońskiego koncernu dla ochrony środowiska. Wszyscy aktualni sponsorzy i partnerzy Hondy bardzo dobrze przyjęli nową koncepcję strategii i zdecydowali się na dalszą współpracę z teamem F1. Nową strategię zaczęły wspierać także nowe, dwie globalne marki- Universal Music oraz Gatorade.

9 Galeria F1 Honda

10 Super Aguri

11 Zespół Ferrari

12 Zespół BMW

13 Zespół Williams

14 McLaren

15 Zespół Red Bull

16 Autor: Krzysztof Piłat Klasa 1g. 2007r.


Pobierz ppt "Formuła 1."

Podobne prezentacje


Reklamy Google