Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

J AKA JESTEM. Piłka nożna to moja ulubiona dyscyplina sportowa i jest najpopularniejszym sportem na świecie. Jest to gra zespołowa. Od 1996 r. dyscypliną

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "J AKA JESTEM. Piłka nożna to moja ulubiona dyscyplina sportowa i jest najpopularniejszym sportem na świecie. Jest to gra zespołowa. Od 1996 r. dyscypliną"— Zapis prezentacji:

1 J AKA JESTEM

2 Piłka nożna to moja ulubiona dyscyplina sportowa i jest najpopularniejszym sportem na świecie. Jest to gra zespołowa. Od 1996 r. dyscypliną olimpijską jest także piłka nożna kobiet. W tej kategorii nie obowiązują ograniczenia wiekowe. M OJA ULUBIONA DYSCYPLINA SPORTOWA

3 M OJA ULUBIONA KSIĄŻKA Moją ulubioną książką jest Nowe Przygody Mikołajka. W tej książce jest dużo humoru i zabawy. Książka jest o chłopcu, który chodzi do szkoły i ma wielu kolegów, a w między czasie ma różne przygody.

4 M OJE ULUBIONE ZAJĘCIE Najbardziej lubię grać na komputerze i oglądać telewizor. Najczęściej gram w FIFE 13, którą tata mi kupił na imieniny, a na telewizorze oglądam Komisarza Alexa i inne seriale. Oglądam tesz program Nicelodion hd.

5 M ÓJ ULUBIONY FILM Moim ulubionym filmem jest Tarzan i Zaginione Miasto. Jest to film przygodowy o chłopcu, który uciekł sprzed ołtarza żeby ratować swoich przyjaciół, czyli – małpy. Wrogowie chcą za wszelką cenę odnaleźć Miasto Spokoju, a Tarzan robi wszystko, żeby ich powstrzymać.

6 M OJE ULUBIONE PRZEDMIOTY Chodzę do Szkoły Podstawowej nr 8. Najbardziej lubię w-f, religię, informatykę i plastykę, czyli te przedmioty na, które nie trzeba się uczyć, chyba, że tylko na kartkówki.

7 M OI ULUBIENI PIŁKARZE Najbardziej lubię Cristiano Ronaldo, oraz Mario Balotelli. Ronaldo gra w reprezentacji Portugali, a Balotelli we Włoszech. Obaj dobrze kiwają, podają, dośrodkowują itd.

8 M OJE ULUBIONE ZWIERZĘTA Moimi ulubionymi zwierzętami są psy szczególnie małe szczeniaczki. Moją ulubioną rasą jest Owczarek Niemiecki i Dalmatyńczyk.

9 K ONIEC Dziękuję za wysłuchanie. Wykonała: Gabrysia Habrat


Pobierz ppt "J AKA JESTEM. Piłka nożna to moja ulubiona dyscyplina sportowa i jest najpopularniejszym sportem na świecie. Jest to gra zespołowa. Od 1996 r. dyscypliną"

Podobne prezentacje


Reklamy Google