Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nazywam się Paweł, mam 30 lat. Jestem osobą niepełnosprawną (porażenie dziecięce), ale całkowicie samodzielną. Mieszkam w Wejherowie i lubię swoje miasto.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nazywam się Paweł, mam 30 lat. Jestem osobą niepełnosprawną (porażenie dziecięce), ale całkowicie samodzielną. Mieszkam w Wejherowie i lubię swoje miasto."— Zapis prezentacji:

1 Nazywam się Paweł, mam 30 lat. Jestem osobą niepełnosprawną (porażenie dziecięce), ale całkowicie samodzielną. Mieszkam w Wejherowie i lubię swoje miasto. Interesuję się komputerem, lubię oglądać filmy, chodzić na spacery do miasta i do stadniny. Lubię zwierzęta, głównie konie, psy i moją małą czarną króliczkę o imieniu Hera, która już ma 8 lat, udaje groźnego zwierzaczka, ale to mały pieszczoch. Lato spędzam nad jeziorem Choczewskim, lubię pływać i jeździć na rowerze. Jestem wolnym słuchaczem psychologii na uczelni SWPS w Sopocie. Nazywam się Paweł, mam 30 lat. Jestem osobą niepełnosprawną (porażenie dziecięce), ale całkowicie samodzielną. Mieszkam w Wejherowie i lubię swoje miasto. Interesuję się komputerem, lubię oglądać filmy, chodzić na spacery do miasta i do stadniny. Lubię zwierzęta, głównie konie, psy i moją małą czarną króliczkę o imieniu Hera, która już ma 8 lat, udaje groźnego zwierzaczka, ale to mały pieszczoch. Lato spędzam nad jeziorem Choczewskim, lubię pływać i jeździć na rowerze. Jestem wolnym słuchaczem psychologii na uczelni SWPS w Sopocie. Całkiem Sprawny Niepełnosprawny

2 Moja przygoda z komputerem Moja przygoda z komputerem zaczęła się już w szkole podstawowej, gdyż w ósmej klasie chodziłem na kółko informatyczne. Na początku oczywiście trochę grałem w gry, ale szybko zainteresowałem się pisaniem programów w języku BASIC. W szkole średniej (Liceum Ekonomiczne w Konstancinie) miałem aż 4 godz. informatyki tygodniowo. Ukończyłem również kurs "Tworzenie grafiki przy użyciu programu Designer" zorganizowanym przez Komputerowe P.H.U. "MR.JUG" Moja przygoda z komputerem zaczęła się już w szkole podstawowej, gdyż w ósmej klasie chodziłem na kółko informatyczne. Na początku oczywiście trochę grałem w gry, ale szybko zainteresowałem się pisaniem programów w języku BASIC. W szkole średniej (Liceum Ekonomiczne w Konstancinie) miałem aż 4 godz. informatyki tygodniowo. Ukończyłem również kurs "Tworzenie grafiki przy użyciu programu Designer" zorganizowanym przez Komputerowe P.H.U. "MR.JUG"

3 Wykształcenie, szkolenia i kursy Mam wykształcenie średnie. W latach 1991 – 1995 ukończyłem Liceum Zawodowe o profilu: pracownik administracyjno-biurowy w Konstancinie Mam wykształcenie średnie. W latach 1991 – 1995 ukończyłem Liceum Zawodowe o profilu: pracownik administracyjno-biurowy w Konstancinie – ukończyłem kurs w zakresie Projektowanie stron internetowych w języku HTML uzyskując ocenę bardzo dobrą – ukończyłem kurs w zakresie Projektowanie stron internetowych w języku HTML uzyskując ocenę bardzo dobrą – uczestniczyłem w warsztatach interaktywnych Internet jako źródło pracy, wiedzy i pieniędzy – uczestniczyłem w warsztatach interaktywnych Internet jako źródło pracy, wiedzy i pieniędzy – ukończyłem kurs komputerowy Tworzenie grafiki przy użyciu Corel Draw i Designer Zorganizowane przez Komputerowe P.H.U. MR JUG w Wejherowie – ukończyłem kurs komputerowy Tworzenie grafiki przy użyciu Corel Draw i Designer Zorganizowane przez Komputerowe P.H.U. MR JUG w Wejherowie.

4 Potrafię: Projektowanie stron www Projektowanie stron www Projektowanie banerów (jpg) Projektowanie banerów (jpg) i ruchome (gif) i ruchome (gif) Przepisywanie tekstu Przepisywanie tekstu Projektowanie wizytówek i małych kalendarzy Projektowanie wizytówek i małych kalendarzy Prezentacje Prezentacje Obsługa ksero Obsługa ksero Obsługa skanera Obsługa skanera

5 Programy które poznałem Html - Pajączek Adobe Photoshop TAGDOSDesigner Word Perfect Norton Commander Chiwriter WindowsDiolam Movie Macker Corel Power Point ExcelWordVentura

6 Banery jpg i gif

7 Wizytówki

8 Moje podróże zagraniczne Czechy Czechy Niemcy Niemcy Rzym Rzym Lwów Lwów Szwecja Szwecja Słowacja Słowacja

9 Moja muzyka Słucham różnych rodzajów muzyki: Słucham różnych rodzajów muzyki: pop (The Beatles, Marilyn Monroe, The Platters) pop (The Beatles, Marilyn Monroe, The Platters) muzyka poważna (Fryderyk Chopin) muzyka poważna (Fryderyk Chopin) muzyka operowa (Luciano Pavarotti, Placido Domingo, Ada Sari) muzyka operowa (Luciano Pavarotti, Placido Domingo, Ada Sari) jazz (Louis Amstrong, Glenn Miller) Z Polskiej muzyki, moimi ulubionymi wykonawcami sa: jazz (Louis Amstrong, Glenn Miller) Z Polskiej muzyki, moimi ulubionymi wykonawcami sa: Grzegorz Turnau Pierwszą płytą Grzegorza Turnaua, którą miałem była "To tu to tam", a pierwszą piosenkę którą usłyszałem z tej płyty to "Linoskoczek" i od tego momentu polubiłem jego muzykę. Fajną piosenką jest także "Bracka" do której nakręcono teledysk. Teraz mam wszystkie jego płyty. Grzegorz Turnau Pierwszą płytą Grzegorza Turnaua, którą miałem była "To tu to tam", a pierwszą piosenkę którą usłyszałem z tej płyty to "Linoskoczek" i od tego momentu polubiłem jego muzykę. Fajną piosenką jest także "Bracka" do której nakręcono teledysk. Teraz mam wszystkie jego płyty. Edyta Bartosiewicz Wydała płyte "Dziecko", tę płyte mam w swojej kolekcji, Ulubionymi piosenkam z tej płyty są "Jenny" i "Skłamałam". Teledysk do piosenki "Skłamałam" był nakręcony jako jedno ujęcie. Edyta Bartosiewicz Wydała płyte "Dziecko", tę płyte mam w swojej kolekcji, Ulubionymi piosenkam z tej płyty są "Jenny" i "Skłamałam". Teledysk do piosenki "Skłamałam" był nakręcony jako jedno ujęcie.


Pobierz ppt "Nazywam się Paweł, mam 30 lat. Jestem osobą niepełnosprawną (porażenie dziecięce), ale całkowicie samodzielną. Mieszkam w Wejherowie i lubię swoje miasto."

Podobne prezentacje


Reklamy Google