Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DEBATA Po co nam samorząd?. Według nas: Działalność na rzecz szkoły i uczniów Reprezentowanie głosów uczniów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DEBATA Po co nam samorząd?. Według nas: Działalność na rzecz szkoły i uczniów Reprezentowanie głosów uczniów."— Zapis prezentacji:

1 DEBATA Po co nam samorząd?

2

3 Według nas: Działalność na rzecz szkoły i uczniów Reprezentowanie głosów uczniów

4 Według Państwa?

5

6 Chcielibyśmy aby samorząd uczniowski był zawsze przez wszystkich poważnie traktowany, zarówno przez nauczycieli, jak i rodziców. Chcemy aby nasz głos był zawsze brany pod uwagę. O CZYM WEDŁUG PAŃSTWA MOŻE DECYDOWAĆ SAMORZĄD UCZNIOWSKI ?

7

8 Organizacja sprawnego obiegu informacji w szkole według nas: Każda klasa na pierwszej w miesiącu godzinie wychowawczej dostaje plan samorządu na najbliższy miesiąc Wszystkie informacje ogłaszane są przez radiowęzeł Wprowadzenie Skrzynki komunikacyjnej Comiesięczne spotkania Dzień otwarty samorządu dla uczniów/nauczycieli/rodziców Jak to powinno wyglądać według Państwa?

9 Demokracja jest najbardziej sprawiedliwym systemem podejmowania decyzji.

10 P OMYSŁY NA PRZYSZŁOŚĆ Wprowadzenie szczęśliwego numerka Wybory miss i mistera Wprowadzenie stojaków na rowery przed szkołą

11


Pobierz ppt "DEBATA Po co nam samorząd?. Według nas: Działalność na rzecz szkoły i uczniów Reprezentowanie głosów uczniów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google