Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Powinieneś koniecznie śmiać się cześciej!!! Gdybyś przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni krzyczał, wyprodukowałbyś wystarczająco energii, żeby ogrzać szklankę

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Powinieneś koniecznie śmiać się cześciej!!! Gdybyś przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni krzyczał, wyprodukowałbyś wystarczająco energii, żeby ogrzać szklankę"— Zapis prezentacji:

1

2 Powinieneś koniecznie śmiać się cześciej!!!

3 Gdybyś przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni krzyczał, wyprodukowałbyś wystarczająco energii, żeby ogrzać szklankę herbaty. ( Ale czy to się opłaca? )

4 Orgazm u świni trwa 30 Minut! ( W moim następnym życiu chętnie byłabym świnią ) Jak walisz głową w ścianę zużywasz 150 Kalorii. ( Ciągle musze myśleć o tej świni ) Karaluch może przeżyć 9 dni bez głowy, zanim umrze z głodu. ( Baaaaaaaahh ! )

5 Niektóre pary wśród lwów mogą 50 razy w ciągu dnia. ( Wole mimo wszystko być świnią. Jakość zawsze nad ilością! ) Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie umieją skakać.... ( Myślę, że całe szczęście ) Mocz kota fosforyzuje w ciemności. ( Kto właściwie płaci za tego rodzaju badania naukowe? ) Co słyszysz, jak przyłożysz pieczeń baranią do ucha? Milczenie owiec.

6 Oko strusia jest większe niż jego mózg. ( Znam ludzi, u których wcale nie jest inaczej ) Rozgwiazdy nie mają wogóle mózgu. ( Takie typy znam również ) Niedźwiedzie polarne są leworęczne. ( No i... ?? ) Ludzie i Delfiny są jedynymi istotami, które uprawiają sex dla przyjemności. ( Hej! A co z tą świnią??? )

7 Jaki gramatyczny czas został tutaj użyty: Ty nie powinieneś się urodzić ? Preservativ Defekt! Co powstanie ze skrzyżowania psów Pitbull i Collie? Pies, który najpierw Ci odgryzie nogę, a potem ściągnie pomoc.

8 Życie jest o wiele za krótkie, żeby mieć zły nastrój!!!! Ciągle muszę myśleć o tej świni!!!!


Pobierz ppt "Powinieneś koniecznie śmiać się cześciej!!! Gdybyś przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni krzyczał, wyprodukowałbyś wystarczająco energii, żeby ogrzać szklankę"

Podobne prezentacje


Reklamy Google