Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czy gazetka szkolna może być formą badania potrzeb uczniów w naszej szkole ? WNIOSEK : Zdaniem uczniów gazetka szkolna może służyć w badaniu potrzeb uczniów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czy gazetka szkolna może być formą badania potrzeb uczniów w naszej szkole ? WNIOSEK : Zdaniem uczniów gazetka szkolna może służyć w badaniu potrzeb uczniów."— Zapis prezentacji:

1

2 Czy gazetka szkolna może być formą badania potrzeb uczniów w naszej szkole ? WNIOSEK : Zdaniem uczniów gazetka szkolna może służyć w badaniu potrzeb uczniów poprzez przeprowadzanie sond i ankiet, ale muszą być one anonimowe.

3 Jakie są najważniejsze potrzeby w naszej szkole, które powinien zrealizować samorząd uczniowski ? WNIOSEK: Najważniejsze oczekiwania wobec samorządu uczniowskiego dotyczą organizacji ciekawych apeli, imprez integracyjnych dla uczniów, które wpływałyby na dobrą i przyjemną atmosferę. Chcieliby też, aby szkoła lepiej prezentowała się na zewnątrz i żeby sklepik był lepiej zaopatrzony.

4 Czy redaktorzy szkolnej gazetki mogą pomóc uczniom w diagnozowaniu ich potrzeb? WNIOSEK: Uczniowie oczekują również, że redaktorzy gazetki szkolnej powinni pomagać uczniom w rozpoznawaniu ich potrzeb, poprzez działania, które były w poprzednich wnioskach.

5 Jak uczniowie oceniają działania gazetki? WNIOSEK: Większość uczniów ocenia działalność gazetki dobrze lub bardzo dobrze. Zwracają uwagę na coraz więcej pojawiających się tam informacji i ciekawostek z życia szkoły.

6 Czego według uczniów brakuje w gazetce ? WNIOSEK: Najciekawsze życzenia odnośnie zawartości gazetki to lista przebojów muzycznych, krzyżówki oraz więcej szczęśliwych numerków.

7 Co nakłania uczniów do zakupu gazetki ? WNIOSEK: Większość uczniów uważa, że kupują gazetkę ze względu na umieszczany tam szczęśliwy numerek.

8 Czy uczniom podoba się nowa formuła Kujonka ? WNIOSEK: Uczniom podoba się rozbudowana formuła gazetki, zwracają uwagę na przyjazny język, ich zainteresowanie wzbudza też duża liczba ciekawostek i najnowszych informacji z życia szkoły

9 Jakie działania samorządu w ostatnich trzech latach podobały się najbardziej ? WNIOSEK: Działania samorządu, które wzbudziły zainteresowanie i podobały się uczniom to muzyka na przerwach, karteczki odnośnie 100% frekwencji, pierwszy dzień wiosny, otrzęsiny klas pierwszych i niektóre dyskoteki.

10 Jaki wpływ ma samorząd na działanie szkoły ? WNIOSEK : Uczniowie uważają, że samorząd może mieć wpływ na funkcjonowanie szkoły. Inicjuje rozwiązania pomagające uczniom w skutecznym przyswajaniu wiedzy dbając przy tym o dobrą i przyjazną atmosferę.

11 Czy gazetka szkolna w pełni spełnia oczekiwania uczniów? WNIOSEK: Uczniowie w większości zadowoleni są ze sposobu redagowania gazetki, jej poziom jest dla nich satysfakcjonujący. Nie oznacza to jednak, że nie mają pomysłow na drobne zmiany i udoskonalenia.

12 Jeżeli byłbyś/byłabyś redaktorem naszej szkolnej gazetki co na pewno byś zmienił/a ? WNIOSEK: Najważniejsze z nich to nowa okładka, sposób jej promowania, więcej krzyżowek, śmieszniejsze żarty.


Pobierz ppt "Czy gazetka szkolna może być formą badania potrzeb uczniów w naszej szkole ? WNIOSEK : Zdaniem uczniów gazetka szkolna może służyć w badaniu potrzeb uczniów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google