Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

- Jak mężczyzna może najszybciej popełnić samobójstwo? - Skacząc ze swojego EGO na swoje I.Q - Co znaczy, jeśli kobieta uważa się za równą mężczyźnie?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "- Jak mężczyzna może najszybciej popełnić samobójstwo? - Skacząc ze swojego EGO na swoje I.Q - Co znaczy, jeśli kobieta uważa się za równą mężczyźnie?"— Zapis prezentacji:

1 - Jak mężczyzna może najszybciej popełnić samobójstwo? - Skacząc ze swojego EGO na swoje I.Q - Co znaczy, jeśli kobieta uważa się za równą mężczyźnie? - Ma zaniżoną samoocenę.

2 - Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? - W naturze chwasty też są większe od kwiatów. - Dlaczego mężczyzna ma dziurkę na końcu penisa? - Żeby tlen miał którędy dotrzeć do mózgu

3 - Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny błagania. - Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny błagania. - Czym różni się penis od żarówki? - Niczym, i to i to można zastąpić świecą.

4 - Ilu mężczyzn potrzeba, aby zmienić rolkę papieru? - A kto to wie? Czy to kiedykolwiek się zdarzyło?. - Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. - Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania się z nim.

5 - Co mają wspólnego: kobiece gusta, toaleta i łechtaczka? - Mężczyźni zawsze trafiają obok. - Dlaczego mężczyzna nie może być jednocześnie przystojny i inteligentny? - Ponieważ byłby kobietą.

6 - Dlaczego Bóg stworzył pierwszego mężczyznę? - Musiał zacząć od zera - A dlaczego po stworzeniu kobiety nic już nie zrobił? - Bo wreszcie stworzył coś doskonałego!

7 Ona: - Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo zgrabne nogi. On: - Naprawdę? A nie wspomnieli nic o wielkim tyłku? Ona: - Nie, o Tobie nie rozmawialiśmy...

8 - Dlaczego żonaty i kawaler zazdroszczą sobie nawzajem? - Obaj myślą, że ten drugi częściej się bzyka. - Jak facet wyobraża sobie piekło? - Kufle mają dziury, a kobiety nie

9 Wszystkim wspaniałym facetom MIŁEGO DNIA


Pobierz ppt "- Jak mężczyzna może najszybciej popełnić samobójstwo? - Skacząc ze swojego EGO na swoje I.Q - Co znaczy, jeśli kobieta uważa się za równą mężczyźnie?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google