Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Co można zwiedzić w WIELKIEJ BRYTANII Pamiętajmy o miejscach które możemy zwiedzić na przykład w WIELKIEJ BRYTANII. I też czym różni się ta wyspa od naszego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Co można zwiedzić w WIELKIEJ BRYTANII Pamiętajmy o miejscach które możemy zwiedzić na przykład w WIELKIEJ BRYTANII. I też czym różni się ta wyspa od naszego."— Zapis prezentacji:

1

2 Co można zwiedzić w WIELKIEJ BRYTANII Pamiętajmy o miejscach które możemy zwiedzić na przykład w WIELKIEJ BRYTANII. I też czym różni się ta wyspa od naszego Państwa

3 Big Ben Big Ben (Wielka Brytania) jeden z największych budynków na świecie warto go zwiedzić. Na jago szczycie mieści się zegar który pomylił się tylko 2 razy przez czas jego istnienia, a jest ono długie: po raz pierwszy zegar zatrzymał się w 1990 roku pod wpływem tego że na jego wskazówki upadło zbyt wiele śniegu i wtedy po raz pierwszy wskazówki pokazały złą godzinę. Po raz drugi nastało, to w 200 roku, gdy na wskazówki big bena usiadły ptaszki były one za ciężki i nie mógł dalej dobrze pokazywać dobrej godziny. Od tego czasu zegar funkcjonuje dobrze…


Pobierz ppt "Co można zwiedzić w WIELKIEJ BRYTANII Pamiętajmy o miejscach które możemy zwiedzić na przykład w WIELKIEJ BRYTANII. I też czym różni się ta wyspa od naszego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google