Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Regularnie, co najmniej raz w semestrze, odwiedzamy DPS w Jaworze, a także Dom Małego Dziecka w Jaworze. Wyjazdy te są w programie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Regularnie, co najmniej raz w semestrze, odwiedzamy DPS w Jaworze, a także Dom Małego Dziecka w Jaworze. Wyjazdy te są w programie Szkolnego Klubu Wolontariatu."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Regularnie, co najmniej raz w semestrze, odwiedzamy DPS w Jaworze, a także Dom Małego Dziecka w Jaworze. Wyjazdy te są w programie Szkolnego Klubu Wolontariatu prowadzonego przez Samorząd Szkolny wraz z opiekunem, p. Małgorzatą Świstek. Oto kilka fotografi:

4

5

6

7 A tutaj z Domu Małego Dziecka

8

9 Szkolny Klub Wolontariatu przy Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu prowadzi akcje Adopcja Serca. Jest to program polegający na pomocy jednemu dziecku, pochodzącemu z kraju trzeciego świata. W naszym przypadku jest to Sandrine Mugeni. Raz w miesiącu, po skrupulatnej zbiórce wśród uczniów gimnazjum, przesyłamy określoną kwotę pieniędzy na konto fundacji ojców Pallotynów, za pośrednictwem której trafiają one do Afryki. Sandrine napisała do nas już dwa listy, w których gorąco dziękuję za tak cenną dla niej pomoc.

10

11 Kilka miesięcy temu uczniowie naszego gimnazjum przeszli ulicami miasta w marszu w obronie koni przeznaczonych na rzeź. Przygotowano transparenty i hasła – marsz miał na celu zwrócenie uwagi ludzi na niesprawiedliwe i niehumanitarne obchodzenie się ze zwierzętami.

12

13 Uczniowie Gimnazjum nr w Strzegomiu organizują wiele przedsięwzięć charytatywnych. W ostatnim czasie realizowany jest projekt pod hasłem Ratujmy polskie nekropolie, który polega na pomocy finansowej fundacji zajmującej się utrzymaniem polskich mogił za wschodnią granicą (dawne Kresy Wschodnie)

14

15


Pobierz ppt "Regularnie, co najmniej raz w semestrze, odwiedzamy DPS w Jaworze, a także Dom Małego Dziecka w Jaworze. Wyjazdy te są w programie Szkolnego Klubu Wolontariatu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google