Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Współpraca Rodziców ze szkołą i nauczycielami. O dobrej współpracy rodziców ze szkołą świadczy ich zaangażowanie oraz udział we wspólnie organizowanych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Współpraca Rodziców ze szkołą i nauczycielami. O dobrej współpracy rodziców ze szkołą świadczy ich zaangażowanie oraz udział we wspólnie organizowanych."— Zapis prezentacji:

1 Współpraca Rodziców ze szkołą i nauczycielami

2 O dobrej współpracy rodziców ze szkołą świadczy ich zaangażowanie oraz udział we wspólnie organizowanych przedsięwzięciach, czego efektami są: o Zakup tablic interaktywnych

3 o Częściowe wyposażenie szatni w szafki dla uczniów oraz szatni w-fu

4 o Zakup krzeseł na górny korytarz

5 o Ławki na placu zabaw

6 o Zakup gier multimedialnych do sali zabaw

7 Rodzice włączali się także w: o Pomoc w organizacji uroczystości klasowych i szkolnych o Prowadzenie zabawy choinkowej dla klas 0-3 o Festyn z okazji Dnia Dziecka o Wigilię dla samotnych o Akcję Radosne Boże Narodzenie o Koncert charytatywny Gramy dla Krzysia o Organizacja Balu charytatywnego o Remont sali biologicznej o Organizowanie i prowadzenie sklepiku podczas dyskotek i uroczystości szkolnych o Pieczenie ciast o Opieka podczas dyskotek o Opieka podczas wycieczek szkolnych

8

9


Pobierz ppt "Współpraca Rodziców ze szkołą i nauczycielami. O dobrej współpracy rodziców ze szkołą świadczy ich zaangażowanie oraz udział we wspólnie organizowanych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google