Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Na niniejszej prezentacji przedstawiamy nasze 5 pomysłów na działalność i propagowanie wolontariatu przeprowadzane przez uczniów w obrębie lokalnym. Na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Na niniejszej prezentacji przedstawiamy nasze 5 pomysłów na działalność i propagowanie wolontariatu przeprowadzane przez uczniów w obrębie lokalnym. Na."— Zapis prezentacji:

1

2 Na niniejszej prezentacji przedstawiamy nasze 5 pomysłów na działalność i propagowanie wolontariatu przeprowadzane przez uczniów w obrębie lokalnym. Na niniejszej prezentacji przedstawiamy nasze 5 pomysłów na działalność i propagowanie wolontariatu przeprowadzane przez uczniów w obrębie lokalnym.

3 1.Opieka nad ludźmi starszymi, niedołężnymi i niepełnosprawnymi Robienie zakupów za osoby wyżej wymienione tj. kupowanie najpotrzebniejszych artykułów (jedzenia i leków); Robienie zakupów za osoby wyżej wymienione tj. kupowanie najpotrzebniejszych artykułów (jedzenia i leków); Oferowanie towarzystwa osobom samotnym; Oferowanie towarzystwa osobom samotnym; Organizowanie wycieczek i spotkań dla osób wyżej wymienionych. Organizowanie wycieczek i spotkań dla osób wyżej wymienionych.

4

5 2.Opieka nad zwierzętami Zachęcanie do adopcji zwierząt ze schronisk; Zachęcanie do adopcji zwierząt ze schronisk; Zachęcanie do sterylizacji zwierząt; Zachęcanie do sterylizacji zwierząt; Organizowanie zbiórek pieniędzy i artykułów do schronisk; Organizowanie zbiórek pieniędzy i artykułów do schronisk; Zachęcanie właścicieli do regularnych wizyt u weterynarza i szczepienia swoich zwierząt. Zachęcanie właścicieli do regularnych wizyt u weterynarza i szczepienia swoich zwierząt.

6

7 3.Wizyty w szpitalach i hospicjach Odwiedziny na oddziale dziecięcym w szpitalach; Odwiedziny na oddziale dziecięcym w szpitalach; Pomoc w opiece nad podopiecznymi hospicjów; Pomoc w opiece nad podopiecznymi hospicjów; Spędzanie czasu z ww. (gry, zabawy i zajęcia edukacyjne); Spędzanie czasu z ww. (gry, zabawy i zajęcia edukacyjne); Przeprowadzanie spotkań z psychologiem i innymi specjalistami. Przeprowadzanie spotkań z psychologiem i innymi specjalistami.

8

9 4.Organizowanie akcji promujących działalność wolontariatu Organizowanie konkursów związanych z działalnością wolontariatu; Organizowanie konkursów związanych z działalnością wolontariatu; Zbieranie funduszy na realizacje zamierzonych działań; Zbieranie funduszy na realizacje zamierzonych działań; Organizowanie koncertów i festynów, z których zysk jest przeznaczony na cele charytatywne; Organizowanie koncertów i festynów, z których zysk jest przeznaczony na cele charytatywne; Promowanie zdrowego trybu życia (odżywianie, sport). Promowanie zdrowego trybu życia (odżywianie, sport).

10

11 5.Pomoc bezdomnym Zachęcanie bezdomnych do korzystania ze schronisk dla bezdomnych; Zachęcanie bezdomnych do korzystania ze schronisk dla bezdomnych; Organizowanie ciepłych posiłków dla ww.; Organizowanie ciepłych posiłków dla ww.; Zachęcanie do odpowiedniej terapii; Zachęcanie do odpowiedniej terapii; Zachęcanie do podjęcia pracy i ułożenia sobie życia. Zachęcanie do podjęcia pracy i ułożenia sobie życia.

12

13 Dziękujemy za obejrzenie naszej prezentacji Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą miały możliwość realizacji oraz przyczynią się do poprawy warunków życia ww. osób. Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą miały możliwość realizacji oraz przyczynią się do poprawy warunków życia ww. osób. Opracowali: Jacek Gryziec i Krzysztof Kapłon, Opracowali: Jacek Gryziec i Krzysztof Kapłon, ZSM nr.3 w Jaśle. ZSM nr.3 w Jaśle.


Pobierz ppt "Na niniejszej prezentacji przedstawiamy nasze 5 pomysłów na działalność i propagowanie wolontariatu przeprowadzane przez uczniów w obrębie lokalnym. Na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google