Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KLASA OGÓLNA z językiem hiszpańskim ¡Bienvenidos! Uczniowie zdobywają podstawową wiedzę wymaganą przez polski program nauczania, a ponadto uczą się języka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KLASA OGÓLNA z językiem hiszpańskim ¡Bienvenidos! Uczniowie zdobywają podstawową wiedzę wymaganą przez polski program nauczania, a ponadto uczą się języka."— Zapis prezentacji:

1

2 KLASA OGÓLNA z językiem hiszpańskim

3 ¡Bienvenidos! Uczniowie zdobywają podstawową wiedzę wymaganą przez polski program nauczania, a ponadto uczą się języka hiszpańskiego oraz w ramach przedmiotów ogólnych zdobywają wiedzę związaną z kulturą Hiszpanii – literaturą, historią, geografią i sztuką.

4 Będziemy zdobywać wiedzę: Kabaret – język polski Kręcimy film – j. polski Doświadczenia – chemia Zawody – wf Zajęcia plastyczne

5 Będziemy jeździć na wycieczki: Augustów Paintball Rejs na Hel Miechucino Kulig

6 Brać udział w imprezach: Spotkanie z wężami Jasełka Festyn Dzień nauczyciela

7 Organizować Dzień Hiszpański: Jest to świetna okazja do zaprezentowania swoich talentów plastycznych, wokalnych, tanecznych, a nawet kulinarnych, podczas imprezy odbywającej się na terenie szkoły.

8 A CO DALEJ? Naukę można kontynuować w liceum. Klasy dwujęzyczne z językiem hiszpańskim funkcjonują w Polsce od roku 1991 na mocy porozumienia polskiego i hiszpańskiego Ministerstwa Edukacji. Np.. III LO Topolówka : Uczniom gimnazjum, którzy uczyli się języka hiszpańskiego, oferujemy kontynuację nauki w systemie trzyletnim, a uczniom rozpoczynającym naukę hiszpańskiego od podstaw – system czteroletni z klasą zerową, w której przede wszystkim intensywnie zdobywa się umiejętności językowe.

9 Do zobaczenia w we wrześniu 2011 r. ¡ Hasta la vista ! Klasa hiszpańska zaprasza! Muzyka: Paco de Lucia - Granada


Pobierz ppt "KLASA OGÓLNA z językiem hiszpańskim ¡Bienvenidos! Uczniowie zdobywają podstawową wiedzę wymaganą przez polski program nauczania, a ponadto uczą się języka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google