Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Alkoholowi NIE!. spotkania towarzyskie (w domach prywatnych, na podwórkach, w czasie koncertów, dyskotek szkolnych), wagary w pierwszym dniu wiosny, wyjazdy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Alkoholowi NIE!. spotkania towarzyskie (w domach prywatnych, na podwórkach, w czasie koncertów, dyskotek szkolnych), wagary w pierwszym dniu wiosny, wyjazdy."— Zapis prezentacji:

1 Alkoholowi NIE!

2 spotkania towarzyskie (w domach prywatnych, na podwórkach, w czasie koncertów, dyskotek szkolnych), wagary w pierwszym dniu wiosny, wyjazdy wakacyjne, wycieczki szkolne, zielone szkoły, zabawa sylwestrowa.

3 Lampka wina, kufel piwa czy "kieliszek" wódki nikomu jeszcze nie zaszkodziły. Mężczyzna jest bardziej odporny na alkohol niż kobieta Alkohol dodaje sił Alkohol poprawia odporność organizmu Alkohol jest dobrym środkiem "na rozgrzewkę"

4 Alkohol zapobiega chorobie wieńcowej i zawałom serca Alkohol jest lekarstwem "na serce" Alkohol poprawia sprawność psychofizyczną Alkohol relaksuje i jest dobrym środkiem na zdenerwowanie Alkohol jest lekarstwem na sen Alkohol jest środkiem poprawiającym trawienie

5 1. Kopciuszek - przyjść do domu w jednym bucie 2. Królewna Śnieżka - obudzić się w łóżku z siedmioma facetami 3. Czerwony Kapturek - obudzić się w łóżku babci 4. Śpiąca Królewna - przez 100 lat niczego nie pamiętasz 5. Myszka Miki - opuchnięte uszy, białe rękawiczki, ale nie masz fraka

6 6. Krzysztof Kolumb - nie wiesz gdzie jedziesz, jak już przyjedziesz to nie wiesz gdzie jesteś, ale za przejazd i tak płaci państwo. 7. Reksio - obudziłeś się w budzie dla psa 8. Władca pierścieni - obudziłeś się na komisariacie w kajdankach 9. Ogniem i mieczem - obudziłeś się w kotłowni na koksie 10. W pustyni i w puszczy - obudziłeś się w parku miejskim na grządce z różami 11. Na Rejtana - obudziłeś się przed własnymi drzwiami z rozdartą koszulą 12. Wakacje z duchami - obudziłeś się na strychu zawinięty w prześcieradło 13. I pamiętaj - nie jesteś naprawdę pijany, jeżeli jesteś w stanie leżeć na podłodze bez trzymania !!!

7

8

9

10

11 wypadkami, zachorowaniami i śmiercią, konfliktami z prawem, większym prawdopodobieństwem stania się ofiarą przestępstwa, ryzykownym seksem, groźbą zakażenia chorobami wenerycznymi, HIV, niechcianą ciążą itp.

12

13

14


Pobierz ppt "Alkoholowi NIE!. spotkania towarzyskie (w domach prywatnych, na podwórkach, w czasie koncertów, dyskotek szkolnych), wagary w pierwszym dniu wiosny, wyjazdy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google