Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NIE CHCE SIĘ WIERZYĆ ! IT SEEMS IMPOSIBLE !

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NIE CHCE SIĘ WIERZYĆ ! IT SEEMS IMPOSIBLE !"— Zapis prezentacji:

1 NIE CHCE SIĘ WIERZYĆ ! IT SEEMS IMPOSIBLE ! GENERAL DWIGHT D. EISENHOWER WAS RIGHT WHEN HE GAVE THE ORDER TO HAVE AS MANY FILMS AND PHOTOS MADE GENERAŁ DWIGHT D. EISENHOWER MIAŁ RACJĘ, WYDAJĄC ROZKAZ WYKONANIA JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI FILMÓW I ZDJĘĆ.

2 HOLOKAUST MIAŁ MIEJSCE DOKŁADNIE TAK JAK GO NIEMCY ZAPLANOWALI PONAD 60 LAT TEMU…

3 Faktem historycznym, który warto pamiętać, jest to, że po odnalezieniu ofiar obozów koncentracyjnych Naczelny Dowodzący Sił Alianckich, Generał DWIGHT D. EISENHOWER, rozkazał wykonać jak najwięcej zdjęć oraz przymusowo zabrać niemiecką ludność okolicznych miast do obozów koncentracyjnych, aby zobaczyli ten HORROR, a w niektórych przypadkach nakazał im nawet grzebanie zmarłych.

4 A powód takiego postępowania
A powód takiego postępowania? Wyjaśnił go w następujący sposób: ”Żeby zebrać jak najwięcej dowodów, filmów, zeznań świadków, ponieważ nadejdzie dzień, kiedy jakiś sk…..syn powie, że to się nigdy nie wydarzyło.”

5 ‘WSZYSTKO, CO JEST POTRZEBNE, ABY ZŁO MOGŁO SIĘ WYDARZYĆ, TO ABY PRZYZWOICI LUDZIE NIE REAGOWALI’. (Edmund Burke)

6 W OSTATNIM CZASIE W WIELKIEJ BRYTANII USUNIĘTO Z PROGRAMÓW SZKOLNYCH HOLOKAUST, PONIEWAŻ OBRAŻAŁ ON ‘WIARĘ SPOŁECZNOŚCI ISLAMSKIEJ’, ŻE HOLOKAUST NIGDY NIE MIAŁ MIEJSCA.

7 JEST TO ONIEŚMIELAJĄCY ZNAK, ZWIĄZANY Z OBAWAMI DOTYKAJĄCYMI CAŁY ŚWIAT, A PAŃSTWA PODDAJĄ SIĘ MU ZBYT ŁATWO. OD KOŃCA II WOJNY ŚWIATOWEJ MINĘŁO PONAD 60 LAT.

8 TEN ROZESŁANY JEST JAKO PRZYPOMNIENIE DLA CAŁEJ LUDZKOŚCI, KU PAMIĘCI 6 MILIONÓW ŻYDOW, 20 MILIONÓW ROSJAN, 10 MILIONÓW CHRZEŚCIJAN, KSIĘŻY, ZAMORDOWANYCH, ZABITYCH, ZGWAŁCONYCH, SPALONYCH, UPOKORZONYCH, KIEDY W MIĘDZYCZASIE NIEMCY I ROSJA MIAŁY INNE PRIORYTETY....

9 OBECNIE, BARDZIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK, PAŃSTWA TAKIE JAK MIĘDZY INNYMI IRAN, DEKLARUJĄ, ŻE ‘HOLOKAUST JEST MITEM’. WŁAŚNIE OBECNIE PRZYPOMINANIE ŚWIATU, ABY NIGDY, NIGDY NIE ZAPOMNIAŁ JEST IMPERATYWEM. CELEM TEGO A JEST TO, ABY CO NAJMNIEJ LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE MOGŁO POWIEDZIEĆ, ŻE GO CZYTAŁO.

10 BĄDŹ OGNIWEM W TYM ‘ŚWIATOWYM ŁAŃCUCHU OWYM’ I POMÓŻ W ROZSYŁANIU GO NA CAŁY ŚWIAT. PROSIMY, PRZETŁUMACZ GO JEŚLI BĘDZIE TO KONIECZNE!!!!

11 WYSŁANIE GO DALEJ ZAJMIE CI TYLKO 1 MINUTĘ TWOJEGO CZASU.
NIE KASUJ GO..... WYSŁANIE GO DALEJ ZAJMIE CI TYLKO 1 MINUTĘ TWOJEGO CZASU.


Pobierz ppt "NIE CHCE SIĘ WIERZYĆ ! IT SEEMS IMPOSIBLE !"

Podobne prezentacje


Reklamy Google