Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Programu nie przewiduję dla osoby REPREZENTUJĄCEJ. Program powinna mieć osoba rządząca. Zastanówmy się w ogóle jak to brzmi: Janie, jaki masz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Programu nie przewiduję dla osoby REPREZENTUJĄCEJ. Program powinna mieć osoba rządząca. Zastanówmy się w ogóle jak to brzmi: Janie, jaki masz."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7 Programu nie przewiduję dla osoby REPREZENTUJĄCEJ. Program powinna mieć osoba rządząca. Zastanówmy się w ogóle jak to brzmi: Janie, jaki masz program swojej reprezentacji? Prawda, że słabe? Przejdźmy do istoty wyborów: najważniejsze jest, aby osoba, która przejmie tę zaszczytną funkcję reprezentanta spraw uczniowskich, zdała sobie sprawę, że startuje po to, by służyć! Im większa władza, tym większa SŁUŻBA ! Po co startuję? Bo uważam, że na tym zaszczytnym stanowisku reprezentanta spraw ogółu, na stanowisku łącznika opinii szkoły z opinią grona pedagogicznego, potrzebny jest człowiek kompetentny, mający kręgosłup moralny oraz co nieco nie tylko miodku w uszach, ale także rozumku w głowie.

8 Co chcę osiągnąć? – Otrzymać ilość głosów pozwalającą mi na służbę Wam, Drodzy Uczniowie. Nie, nie będę wam czyścił butów, ani lizał przed Wami podłogi (jak podobno czyniła służba w Chinach). Będę załatwiał Wasze sprawy zawsze wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba. O sobie: syn inżynierów, mający lat 17 Człowiek. Mam bardzo dziwne (dla ogółu oczywiście – ja uważam je za zupełnie normalne) poglądy, z którymi nie wszyscy się zgadzają. Jedynymi rzeczami jakie potrafię dobrze wykonać, to podawanie ampułek z winem i wodą, a także dzwonienie trzy razy dzwonkami po podniesieniu. Dobry jestem też w mówieniu. Strasznie to lubię. Lubię także jeść i pić. Nie lubię natomiast spać, co nie znaczy, że nie korzystam z łóżka. Mieszkam w Zielonkach – miejscowości graniczącej z Krakówkiem w jego północnych rubieżach.

9 Zmarnowałem podeszwy w całodziennych spieszeniach, Teraz jestem słoneczny, siebiepewny i rad. Idę młody, genialny, trzymam ręce w kieszeniach, Stawiam kroki milowe, zamaszyste, jak świat. ( B. Jasieński) Bo jestem otwarty. Potrafię się znaleźć w sytuacji. W każdej chwili możesz do mnie zadzwonić i spytać o coś lub poprosić o pomoc. Nie ma sprawy. Zawsze postaram się wspomóc.

10 Zatem idź, Czytelniku, dokąd pójdą tamci, do biało-czerwonej urny, po złote runo nagrody. I zapamiętaj najważniejszą myśl z prezentacji: NIE WYBIERASZ człowieka, który będzie tobą rządził. WYBIERASZ człowieka, który będzie Tobie służył i godnie Cię reprezentował. Miej to na względzie.


Pobierz ppt "Programu nie przewiduję dla osoby REPREZENTUJĄCEJ. Program powinna mieć osoba rządząca. Zastanówmy się w ogóle jak to brzmi: Janie, jaki masz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google