Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szacunek do kobiet. Dlaczego trzeba go zachować? Coraz częściej zdarza się, że mężczyźni nie szanują kobiet, uważają je za przedmiot. Za coś co można posiadać.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szacunek do kobiet. Dlaczego trzeba go zachować? Coraz częściej zdarza się, że mężczyźni nie szanują kobiet, uważają je za przedmiot. Za coś co można posiadać."— Zapis prezentacji:

1 Szacunek do kobiet. Dlaczego trzeba go zachować? Coraz częściej zdarza się, że mężczyźni nie szanują kobiet, uważają je za przedmiot. Za coś co można posiadać. Czy to jest sprawiedliwe? Dlaczego powinniśmy szanować kobiety?

2 Po pierwsze dlatego, że kobieta rodzi dzieci. To ona najczęściej OPIEKUJE SIĘ nimi, karmi je własną piersią.

3 JEST SŁABSZA I DELIKATNIEJSZA od mężczyzny...

4 Najczęściej to właśnie ona ZAJMUJE SIĘ DOMEM W aktualnych czasach, oprócz tego kobieta musi mieć wykształcenie i zawód. Karl Kraus- austriacki dramaturg, poeta i publicysta pisze: Po to istnieje kobieta, aby mężczyzna był dzięki niej mądry.

5 Kobieta stara się być piękna, atrakcyjna dla płci przeciwnej. Chce kochać i być kochana. Dlatego właśnie szanujmy kobiety.


Pobierz ppt "Szacunek do kobiet. Dlaczego trzeba go zachować? Coraz częściej zdarza się, że mężczyźni nie szanują kobiet, uważają je za przedmiot. Za coś co można posiadać."

Podobne prezentacje


Reklamy Google