Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Teza Innowacyjność organizacji jest warunkiem jej sukcesu – istotne jest skupienie wysiłków na kształtowaniu w organizacji atmosfery sprzyjającej inicjatywom.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Teza Innowacyjność organizacji jest warunkiem jej sukcesu – istotne jest skupienie wysiłków na kształtowaniu w organizacji atmosfery sprzyjającej inicjatywom."— Zapis prezentacji:

1 Teza Innowacyjność organizacji jest warunkiem jej sukcesu – istotne jest skupienie wysiłków na kształtowaniu w organizacji atmosfery sprzyjającej inicjatywom innowacyjnym wszystkich pracowników

2 Pytanie Czy jest to słuszne dla wszystkich organizacji? Może są organizacje, w których – ze względu na rozmiar czy zakres działalności – zabieganie o to jest zbędne, nieefektywne ekonomicznie (koszty są wyższe od potencjalnych korzyści), a nawet szkodliwe?

3 Pytanie Czy można obiektywnie powiedzieć, że któryś z determinantów innowacyjności będzie zawsze wpływał pozytywnie?

4 Teza Wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego w organizacji wpływa na wzrost świadomości ekologicznej interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych

5 Pytanie Czy certyfikacja systemu zarządzania środowiskiem w organizacji wpływa na wydajność jej pracowników?

6 Pytanie Czy posiadanie certyfikatu zarządzania środowiskiem stanowi element konkurencji na rynku, a może jest to element konieczny do zawierania umów z klientami (nawiązywania współpracy)?

7 Teza Popularyzacja alternatywnych - odnawialnych źródeł ciepła przyczynia się do powszechności stosowania ich wśród organizacji

8 Pytanie Jakie źródła odnawialne można wykorzystać jako źródło ciepła w budynku?

9 Pytanie Co jest przyczyną braku zainteresowania tymi źródłami ciepła?

10 Pytanie Czy słyszeli Państwo na temat zastosowania Gruntowego Wymiennika Ciepła, pompy ciepła, kolektora słonecznego?

11 Teza Inwestycje termomodernizacyjne budynków są efektywne ekonomicznie

12 Pytanie Co jest przyczyną braku zainteresowania termomodernizacją budynków (brak audytu energetycznego budynku, brak wiedzy o współczynniku przenikania ciepła przegrody budowlanej, brak wiedzy na temat korzyści wynikających z zastosowania termomodernizacji, brak wiedzy na temat alternatywnych źródeł energii, cena)?

13 Pytanie Czy zgłębiona wiedza na temat materiałów termoizolacyjnych byłaby przydatna w podejmowaniu decyzji o termoizolacji?

14 Pytanie Jakie efekty w środowisku przyrodniczym powoduje zwiększone zużycie energii cieplnej w budynku?


Pobierz ppt "Teza Innowacyjność organizacji jest warunkiem jej sukcesu – istotne jest skupienie wysiłków na kształtowaniu w organizacji atmosfery sprzyjającej inicjatywom."

Podobne prezentacje


Reklamy Google