Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W krzywym zwierciadle „KOBIETA” 

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W krzywym zwierciadle „KOBIETA” "— Zapis prezentacji:

1 W krzywym zwierciadle „KOBIETA” 
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Wydział Nauk Rolniczych Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne ul Płoskie 1, Zamość, tel , W krzywym zwierciadle „KOBIETA”  Grzegorz Lis Praca zaliczeniowa z przedmiotu: MEDIA DYDAKTYCZNE Zamość 2008/2009

2 Informacja ogólna Kobieta
– istota przeważnie płci żeńskiej, początkowo miła, czuła i sympatyczna, w kolejnym stadium mieszkająca wraz z mężem i według pewnych źródeł notorycznie utrudniająca mu życie.

3 Występowanie Osobniki te występują w każdym zakątku świata. Można je zdobyć za pomocą łapanki lub tekstu: „Ale masz piękne oczy” itd. Należy jednak wystrzegać się osobników, które same chcą zostać schwytane i wysyłają świadczące ku temu sygnały takie jak np.: „Chodź słodziutki” itp. ponieważ związek z tego rodzaju osobnikiem jest niezwykle krótkotrwały i kosztowny zarazem.

4 Cechy charakterystyczne
Częste działania chaotyczno-histeryczne Łzawe reakcje mające charakter obronny bądź napastliwy Zaczepne uwagi w kierunku niewinnych istot będących z nią w związku typu: „Gdzie na dywan z tymi buciorami!” lub: „Znowu nie zauważyłeś, że zmieniłam fryzurę!” itd.

5 Część sterująca intensywne kupowanie daty i rocznice
zmysł odnajdywania pieniędzy faceta czyszczenie toalety ośrodek oceniania potrzeb do możliwości majsterkowanie orientacja przestrzenna i prowadzenie samochodu świecidełka, diamenty, biżuteria centrum kontroli akcji w serialach brazylijsko-wenezuelskich centrum kontroli plotek „a nie mówiłam” *dzięki uprzejmości University of Massachusetts (USA)

6 Dodatkowe wyposażenie
Nikt początkowo nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż stając się posiadaczem kobiety (żony) w komplecie otrzymuje się również teściową, dlatego ze względów bezpieczeństwa teściową należy umieścić osobno, najlepiej jak najdalej od domu – sugeruje się inne miasto, inny kraniec Polski a najlepiej jak najdalszy zakątek kuli ziemskiej.

7 Sposób użycia Kobietę można używać różnorodnie i zależy to tylko od naszej wyobraźni, np.: w niektórych plemionach afrykańskich kobiety wykorzystywano w polowaniach do wywabiania krokodyli z wody. Panuje fałszywe przekonanie, że można używać kobietę jako tanią siłę roboczą w domu, w ogrodzie, na polu. Badania wykazały jednak, że taka siła robocza kosztuje nas facetów fortunę, zdrowie a nierzadko również i życie!!!

8 Środki bezpieczeństwa
UWAGA!!! Jeśli spotka nas nieuzasadniona czułość ze strony kobiety, należy mieć się na baczności. Świadczy to o tym, że ona pragnie nas wykorzystać lub ma coś do ukrycia. W przypadku histerii kobiety, należy oddalić się na bezpieczną odległość. W żadnym wypadku nie próbować jej naprawiać – jest to niebezpieczne! Po upływie doby kobieta ulega samonaprawie i wtedy można do niej bezpiecznie wrócić.

9 Wygląd zewnętrzny Powłoka kobiety nie mówi nam nic o jej zawartości i umiejętnościach, a nawet może wprowadzać w błąd! Niestety przekonujemy się o tym dopiero po tym, jak już ją schwytamy i nie możemy już nic na to poradzić. Atrakcyjna powłoka może jednak cieszyć.

10 Metamorfoza Badania wykazały, że po zawarciu związku małżeńskiego w zachowaniach rozważanych osobników następują niezwykle zaskakujące i zarazem mrożące krew w żyłach zmiany. Oto niektóre z nich:

11 Przed ślubem Po ślubie Pachnie jak kwiatek Ćwierka jak wróbelek
Urocza żabka Budzi pożądanie Daje buzi Robi oczko Czarodziejka Skarb Parzy jak pokrzywa Kracze jak wrona Wstrętna ropucha Budzi do roboty Wali po pysku Podbija ślepia Czarownica Skarbonka

12 Podsumowanie Od zarania dziejów ludzkość próbowała odpowiedzieć na pytanie jak naprawić żonę. Zdecydowanie nie poleca się korzystania z usług wybitnych specjalistów takich jak listonosz czy kominiarz. Wymiana żony również nie gwarantuje, że uzyskamy lepszy model. Dlatego należy rozważyć czy posiadanie żony jest rzeczywiście potrzebne do szczęścia.

13 Autor Grzegorz Lis misterfox interia.pl
Wszelkie uwagi, zastrzeżenia, pogróżki i inne złośliwości ze względów bezpieczeństwa autora można składać tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na adres: misterfox interia.pl


Pobierz ppt "W krzywym zwierciadle „KOBIETA” "

Podobne prezentacje


Reklamy Google