Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FESTYN RODZINNY OSW ROGÓŻNO 24.06.2006 r. Już po raz drugi Związek Zawodowy Górników w Polsce i Koło Polskiego Związku Wędkarskiego OSW Rogóżno przy finansowym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FESTYN RODZINNY OSW ROGÓŻNO 24.06.2006 r. Już po raz drugi Związek Zawodowy Górników w Polsce i Koło Polskiego Związku Wędkarskiego OSW Rogóżno przy finansowym."— Zapis prezentacji:

1 FESTYN RODZINNY OSW ROGÓŻNO 24.06.2006 r. Już po raz drugi Związek Zawodowy Górników w Polsce i Koło Polskiego Związku Wędkarskiego OSW Rogóżno przy finansowym wsparciu Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A. i PZU Życie S.A. zorganizowali festyn rodzinny Lato w Rogóżnie. Tegoroczny festyn należał do wyjątkowych i bardzo udanych. Ośrodek Sportów Wędkarskich zapełniał się uczestnikami festynu już od wczesnych godzin rannych. W festynie wzięło udział ponad 2,5 tysiąca osób z czego ponad 1350 osób to pracownicy kopalni i ich rodziny.

2 Co zrobić, by zadowolić 1500 osób Wyjątkowość festynu polegała na ciągłym ruchu, szybkim tempie przeprowadzanych licznych gier i konkursów i przez cały czas aktywnej sceny. Kilkudziesięcioosobowa grupa organizatorów dwoiła się i troiła aby zapewnić uczestnikom maksymalny dostęp do wszystkich atrakcji festynowych. Tak, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Wyjątkowość festynu polegała na ciągłym ruchu, szybkim tempie przeprowadzanych licznych gier i konkursów i przez cały czas aktywnej sceny. Kilkudziesięcioosobowa grupa organizatorów dwoiła się i troiła aby zapewnić uczestnikom maksymalny dostęp do wszystkich atrakcji festynowych. Tak, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Jedni byli zafascynowani estradą, inni zabawami zorganizowanymi dla dzieci, a jeszcze inni sami stawali w szranki konkursowe. W kilku miejscach naraz toczyła się akcja. Jedni byli zafascynowani estradą, inni zabawami zorganizowanymi dla dzieci, a jeszcze inni sami stawali w szranki konkursowe. W kilku miejscach naraz toczyła się akcja.

3 Wszystko pod kontrolą Trudno jest w kilku zdaniach oddać atmosferę festynu i opisać to co się wydarzyło w dzień poprzedzony nocą świętojańską, ale jako obserwator tych wydarzeń spróbuję tego dokonać. Trudno jest w kilku zdaniach oddać atmosferę festynu i opisać to co się wydarzyło w dzień poprzedzony nocą świętojańską, ale jako obserwator tych wydarzeń spróbuję tego dokonać.

4 Karbon na scenie, impreza z powodzeniem Na scenie zobaczyliśmy już tradycyjnie Górniczą Kapelę Podwórkową Karbon, która jako pierwsza swoją muzyką zachęciła słuchających do kołysania się i przebierania nogami w rytm tańca. Na scenie zobaczyliśmy już tradycyjnie Górniczą Kapelę Podwórkową Karbon, która jako pierwsza swoją muzyką zachęciła słuchających do kołysania się i przebierania nogami w rytm tańca.

5 Na scenie ruch panował niemiłosierny Później lubelski zespół Sawan, który pomimo wczesnego popołudnia porwał uczestników do tańca w rytm starych i zupełnie współczesnych melodii. Później lubelski zespół Sawan, który pomimo wczesnego popołudnia porwał uczestników do tańca w rytm starych i zupełnie współczesnych melodii. Muzyka, którą prezentowali tak się podobała, że trzeba było znaleźć czas aby na scenę wpuścić ich drugi raz. Po raz pierwszy w Polsce gościł zespół wokalno- estradowy Miraż z Ukrainy. Dziewczęta w wieku 11-13 lat już profesjonalnie przygotowane do zawodu. Przepiękny wokal i wyćwiczone ruchy tańca nowoczesnego i ludowego. Muzyka, którą prezentowali tak się podobała, że trzeba było znaleźć czas aby na scenę wpuścić ich drugi raz. Po raz pierwszy w Polsce gościł zespół wokalno- estradowy Miraż z Ukrainy. Dziewczęta w wieku 11-13 lat już profesjonalnie przygotowane do zawodu. Przepiękny wokal i wyćwiczone ruchy tańca nowoczesnego i ludowego.

6 Aqilla na scenie się nie zmieściła I taniec nowoczesny w wykonaniu naszych dziewcząt z zespołu Aqilla. Niby podobny ale inny. Później scena została opanowana przez jeden z najlepszych kabaretów w Polsce Widelec z Białegostoku. Na scenie ośmieszyli wszystko i wszystkich bawiąc tym uczestników festynu. I taniec nowoczesny w wykonaniu naszych dziewcząt z zespołu Aqilla. Niby podobny ale inny. Później scena została opanowana przez jeden z najlepszych kabaretów w Polsce Widelec z Białegostoku. Na scenie ośmieszyli wszystko i wszystkich bawiąc tym uczestników festynu.

7 Gwiazda festynu –zespół SKANER Wieczór natomiast był zarezerwowany dla jednego z najpopularniejszych zespołów disco w Polsce. Zespół Skaner już pierwszą melodią zachęcił słuchaczy do aktywnego słuchania. Wieczór natomiast był zarezerwowany dla jednego z najpopularniejszych zespołów disco w Polsce. Zespół Skaner już pierwszą melodią zachęcił słuchaczy do aktywnego słuchania.

8 Za sceną zabawa na całego Taniec, kołysanie i gromkie brawa królowały na scenie i przed sceną. Takiego zespołu na naszym ośrodku jeszcze nie było i aż żal, że ten występ trwał tak krótko. Uczestnicy jeszcze jakiś czas po ich wyjeździe z Rogóżna nie odchodzili od sceny. Taniec, kołysanie i gromkie brawa królowały na scenie i przed sceną. Takiego zespołu na naszym ośrodku jeszcze nie było i aż żal, że ten występ trwał tak krótko. Uczestnicy jeszcze jakiś czas po ich wyjeździe z Rogóżna nie odchodzili od sceny. A co za sceną? A co za sceną?

9 Ci wspaniali mężczyźni na wspaniałych maszynach Na plaży dmuchawce dla dzieci. Na plaży dmuchawce dla dzieci. Duża zjeżdżalnia i basen chiński. Profesjonalistki bawiące dzieci i malujące twarze i włosy wszystkim uczestnikom. O dziwo jako pierwsi zaczęli się malować dorośli a dopiero w ich ślady poszli ci najmłodsi. Duża zjeżdżalnia i basen chiński. Profesjonalistki bawiące dzieci i malujące twarze i włosy wszystkim uczestnikom. O dziwo jako pierwsi zaczęli się malować dorośli a dopiero w ich ślady poszli ci najmłodsi. Wschodnia Grupa Motocyklowa i ich piękne maszyny przyciągnęły wzrok wszystkich zainteresowanych motoryzacją. Wschodnia Grupa Motocyklowa i ich piękne maszyny przyciągnęły wzrok wszystkich zainteresowanych motoryzacją.

10 Zabawy na wodzie i lądzie Na wodzie w wielkiej kuli można się było poczuć jak w kosmosie, w stanie nieważkości. Każdy ruch wewnątrz kuli powodował jej obrót i przemieszczanie się w niej pasażera. Na wodzie w wielkiej kuli można się było poczuć jak w kosmosie, w stanie nieważkości. Każdy ruch wewnątrz kuli powodował jej obrót i przemieszczanie się w niej pasażera. I chodzenie po wodzie suchą nogą po tafli wody. Były to urządzenia po raz pierwszy pokazane w naszym regionie, ale sądząc po powodzeniu jakim się cieszyły chyba nie ostatni. I chodzenie po wodzie suchą nogą po tafli wody. Były to urządzenia po raz pierwszy pokazane w naszym regionie, ale sądząc po powodzeniu jakim się cieszyły chyba nie ostatni.

11 Konkursy wędkarskie i sportowe Można było również postrzelać kolorowymi kulkami. Paintball został opanowany przez dzieci i dorosłych. I konkursy dla dzieci i dorosłych, że sceny i na plaży, na piasku i wodzie. Można było również postrzelać kolorowymi kulkami. Paintball został opanowany przez dzieci i dorosłych. I konkursy dla dzieci i dorosłych, że sceny i na plaży, na piasku i wodzie. Na scenie konkurs wiedzy o jednym ze sponsorów PZU Życie S.A. Pytania były łatwe ale i tak czasami w odpowiedź, trzeba się było wstrzelić. Na scenie konkurs wiedzy o jednym ze sponsorów PZU Życie S.A. Pytania były łatwe ale i tak czasami w odpowiedź, trzeba się było wstrzelić.

12 Grzesiek i Marek robili atmosferę Całość imprezy prowadzona była przez naszych wypróbowanych konferansjerów Grześka Jadwiżuka i Marka Harasima. Całość imprezy prowadzona była przez naszych wypróbowanych konferansjerów Grześka Jadwiżuka i Marka Harasima. Znają oni doskonale środowisko z którego się wywodzą i bardzo szybko i łatwo nawiązują kontakt z publicznością wypełniając lukę pomiędzy występami profesjonalistów. Znają oni doskonale środowisko z którego się wywodzą i bardzo szybko i łatwo nawiązują kontakt z publicznością wypełniając lukę pomiędzy występami profesjonalistów.

13 Dla szczęśliwców nagroda Łowienie rybek z beczki przy pomocy specjalnej wędki i rodzinne narty ziemne, rzut lotką i podnoszenie ciężarka, konkurs skoków na skakance, rzut piłką lekarską to tylko niektóre z konkurencji sportowych rozegranych podczas festynu. Łowienie rybek z beczki przy pomocy specjalnej wędki i rodzinne narty ziemne, rzut lotką i podnoszenie ciężarka, konkurs skoków na skakance, rzut piłką lekarską to tylko niektóre z konkurencji sportowych rozegranych podczas festynu. I ceremonia losowania upominku dla uczestników festynu. Mocno zaangażowane w ten proceder małe dwulatki i ucieszeni uczestnicy odbierający cenne upominki I ceremonia losowania upominku dla uczestników festynu. Mocno zaangażowane w ten proceder małe dwulatki i ucieszeni uczestnicy odbierający cenne upominki

14 Aura dopasowała się do atmosfery A wszystko to w czasie pięknej słonecznej pogody w gronie znajomych i przyjaciół. A wszystko to w czasie pięknej słonecznej pogody w gronie znajomych i przyjaciół. I jeszcze jedna refleksja. Pomimo wysokiej temperatury w powietrzu i gorącej atmosfery na festynie, nie było widać uczestników, którym nadmiar złotego płynu przysłaniał światło dzienne. I jeszcze jedna refleksja. Pomimo wysokiej temperatury w powietrzu i gorącej atmosfery na festynie, nie było widać uczestników, którym nadmiar złotego płynu przysłaniał światło dzienne. I to jest jeszcze jedna prawda, do której doszliśmy po latach, że nie tylko górnicy na Śląsku potrafią się bawić. Jak pokazuje życie w wielu elementach jesteśmy już od nich lepsi. I to jest jeszcze jedna prawda, do której doszliśmy po latach, że nie tylko górnicy na Śląsku potrafią się bawić. Jak pokazuje życie w wielu elementach jesteśmy już od nich lepsi.

15 Do zobaczenia w przyszłym roku Tą drogą w imieniu organizatorów chcielibyśmy wszystkim uczestnikom serdecznie podziękować i przeprosić za niedociągnięcia, które zawsze mogą wystąpić przy organizacji tak dużej imprezy. Tą drogą w imieniu organizatorów chcielibyśmy wszystkim uczestnikom serdecznie podziękować i przeprosić za niedociągnięcia, które zawsze mogą wystąpić przy organizacji tak dużej imprezy. Serdeczne podziękowanie kierujemy jeszcze raz dla naszych sponsorów: Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A., PZU Życie S.A. i Centrum Kultury w Łęcznej. Bez Waszej pomocy nie bylibyśmy w stanie zorganizować tej imprezy a opinia uczestników, że takiej imprezy jeszcze u nas nie było zobowiązuje nas do przygotowania następnej jeszcze lepszej. Serdeczne podziękowanie kierujemy jeszcze raz dla naszych sponsorów: Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A., PZU Życie S.A. i Centrum Kultury w Łęcznej. Bez Waszej pomocy nie bylibyśmy w stanie zorganizować tej imprezy a opinia uczestników, że takiej imprezy jeszcze u nas nie było zobowiązuje nas do przygotowania następnej jeszcze lepszej. Mamy nadzieję, że i wtedy też będziecie z nami. Mamy nadzieję, że i wtedy też będziecie z nami.


Pobierz ppt "FESTYN RODZINNY OSW ROGÓŻNO 24.06.2006 r. Już po raz drugi Związek Zawodowy Górników w Polsce i Koło Polskiego Związku Wędkarskiego OSW Rogóżno przy finansowym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google