Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze główne obszary działalności

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze główne obszary działalności"— Zapis prezentacji:

1

2 Nasze główne obszary działalności
organizacja eventów, konferencji, warsztatów, imprez i szkoleń (np. szkolenie z pierwszej pomocy)… - atrakcje linowe, paintball, powerkiting, hatha yoga … - oprawa muzyczna i artystyczna - catering - dokumentacja fotograficzna i video - systemy wystawiennicze - gadżety firmowe Tam gdzie brakuje konwencji lub pomysłu, chętnie służymy naszą kreatywnością i doświadczeniem. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły oraz na wszelkie sugestie i propozycje.

3 Organizacja eventów Zajmujemy się kompleksową organizacją:
- konferencji i warsztatów - imprez firmowych - wyjazdów integracyjnych - szkoleń (np. z zakresu pierwszej pomocy) - pikników - imprez tematycznych

4 Eventy Poprzez kompleksowość rozumiemy przejęcie na siebie wszystkich działań związanych z organizacją każdej imprezy, zaczynając od znalezienia odpowiedniej lokalizacji, wsparcie reklamowe, obsługę techniczną, catering, atrakcje na evencie, prezenty dla uczestników, przygotowanie artystyczne itd… W trakcie warsztatów lub konferencji, dla wsparcia przekazu wykorzystujemy cieszący się dużym powodzeniem brytyjski system do głosowań (system votingowy).

5 Eventy System votingowy (system do głosowania)
Jest to nowoczesny, zaawansowany technologicznie system wspierający interakcję z widownią oraz pracę grupową. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom znajduje wiele zastosowań podczas spotkań, seminariów, konferencji, posiedzeń, szkoleń, burz mózgów… System umożliwia zadawanie pytań zamkniętych z jedną lub więcej poprawnych odpowiedzi, przeprowadzanie konkursów i quizów z zastosowaniem różnych sposobów punktacji uwzględniających nie tylko poprawność, ale także czas odpowiedzi.

6 Atrakcje Proponujemy Państwu wybór oryginalnych i niepowtarzalnych atrakcji takich jak: wspinaczka i atrakcje linowe paintball latawce (power kiting) zajęcia i pokazy hatha yogi „dmuchańce” i urządzenia piknikowe poduszkowce, quady, segwaye, samochody terenowe … tory przeszkód, wyścigi na 3 osobowych nartach … symulatory, maszyny do gier, modele RC … pokaz oddziałów paramilitarnych i pokazy rycerskie pokazy kaskaderów i „teatru ognia” pokazy multimedialne i pirotechnniczne występy artystów estradowych i znanych zespołów występy zespołów rewiowych i kabaretów prowadzenie imprez przez animatorów i DJ-ów

7 Atrakcje - paintball

8 Atrakcje – zabawy linowe

9 Atrakcje – dmuchańce

10 Atrakcje – latawce (power kiting)

11 Atrakcje

12 Systemy wystawiennicze i gadżety firmowe
W naszej ofercie znajdują się systemy wystawiennicze od prostych rollupów i ścianek wystawienniczych po zaawansowane systemy multimedialne do prezentacji treści reklamowych. Oczywiście poza samymi systemami zapewniamy przygotowanie wydruków oraz prezentacji multimedialnych do wybranych przez Państwa systemów. Oferujemy również szeroki asortyment oryginalnych, nowoczesnych, sprawdzonych i popularnych gadżetów firmowych. Jako świetny nośnik reklamy, obrandowane Państwa logotypem i nazwą, mogą być doskonałym prezentem dla Państwa klientów bądź kontrahentów.

13 Systemy wystawiennicze - przykładowe

14 Systemy wystawiennicze - przykładowe

15 Gadżety firmowe - przykładowe

16 16


Pobierz ppt "Nasze główne obszary działalności"

Podobne prezentacje


Reklamy Google