Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY Projekt realizowany w ramach LGD Dorzecze Mleczki Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej w Maćkówce przez.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY Projekt realizowany w ramach LGD Dorzecze Mleczki Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej w Maćkówce przez."— Zapis prezentacji:

1 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY Projekt realizowany w ramach LGD Dorzecze Mleczki Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej w Maćkówce przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w partnerstwie ze Szkołą Podstawową im. św. Królowej Jadwigi w Maćkówce. Celem imprezy było oddanie do użytku boiska sportowego przy szkole oraz aktywne uczestnictwo w działaniach prowadzących do rozwoju zdrowego stylu życia poprzez sport, wspólną zabawę oraz nawiązanie relacji pomiędzy organizacjami, władzami lokalnymi i samorządowymi. Ważnym zadaniem jest również nauczenie dzieci i młodzieży prawidłowego stosunku do własnego zdrowia, zachęcenie do aktywnej obecności we własnym środowisku.

2 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY Dnia 8 czerwca 2013 odbyła się w naszej szkole impreza łącząca otwarcie boiska szkolnego i Festyn Rodzinny. Całość rozpoczęła się od uroczystego przecięcia wstęgi przez pana Wójta Wiesława Kubickiego, który przybył na naszą uroczystość wraz z przedstawicielami władz i dyrektorami z zaprzyjaźnionych szkół naszej gminy. Następnie Ojciec Sadok poświęcił boisko, a pani dyrektor Maria Sopel poinformowała zgromadzonych o dofinansowaniu ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – Po części oficjalnej ruszyliśmy w pochodzie do remizy OSP, gdzie odbyła się część artystyczna i festyn. Postawiliśmy na najmłodszych w naszej szkole, bo takie maluchy ogląda się zawsze z największa przyjemnością, a i wszystkie ich potknięcia przyjmuje się z wielką wyrozumiałością. Dzieci z klas I – III tańczyły, deklamowały, przedstawiały, piątoklasiści zaśpiewali piosenkę sportową, ale największy aplauz zebrały maluszki z przedszkola unijnego, który zatańczyły taniec kowbojski. Jako że głównym punktem całej imprezy było oddanie do użytku boiska szkolnego, przybyli goście obdarowali uczniów naszej szkoły piłkami i obdarzyli miłymi słowami i opowieściami, jak to dawniej w sporcie bywało. Z okazji niedawnego Dnia Dziecka i o pociechach nie zapomniano. Czekała na nich moc zabaw przygotowana przez wodzireja, konkursy, muzyka, zjeżdżalnia, przejażdżki na kładach, bufet z przekąskami i napojami.

3 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY

4 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO przecięcie wstęgi

5 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO poświęcenie boiska i powitanie gości

6 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zaproszeni goście

7 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO przemówienia gości

8 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO część artystyczna

9

10

11

12

13 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO wręczenie medali

14

15 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zawodnicy

16

17 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO mecz piłki nożnej

18

19

20 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zabawa z wodzirejem

21

22 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY

23

24 OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO zabawa z wodzirejem


Pobierz ppt "OTWARCIE STADIONU SPORTOWEGO I FESTYN RODZINNY Projekt realizowany w ramach LGD Dorzecze Mleczki Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej w Maćkówce przez."

Podobne prezentacje


Reklamy Google