Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TESTY.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TESTY."— Zapis prezentacji:

1 TESTY

2 TEST 1 to prawdziwy  test psychologiczny Jest to historia młodej  dziewczyny Na pogrzebie swojej matki, zauważyła młodego  człowieka, którego nie znała wcześniej. Uważała, że jest fantastyczny,  jest wręcz mężczyzną jej marzeń.. To była miłość od pierwszego  wejrzenia, zakochała się po uszy....Kilka dni później młoda dziewczyna  zabija swoja własną siostrę Pytanie: Z jakiej  przyczyny zabiła swoja siostrę ??? NIE PRZECHODŹCIE OD RAZU  niżej, żeby przeczytać odpowiedź.. Zastanówcie się najpierw nad wasza  odpowiedzią na to  pytanie....

3 Odpowiedź  : Miała nadzieję, ze ten chłopak pojawi się znów na  pogrzebie Jeśli dobrze odpowiedzieliście na to pytanie,  myślicie jak psychopata. Ten test był przeprowadzany przez  znanych psychologów amerykańskich w celu sprawdzenia czy dana osoba ma  mentalność zabójcy.. Spora liczba seryjnych morderców, którzy  przystąpili do tego testu, udzieliła dobrej odpowiedzi na to  pytanie. Jeśli nie odpowiedzieliście poprawnie- tym lepiej dla  was. jeśli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, radzę trzymać  się od nich z daleka...

4 TEST 2 Oto  teścik. Zróbcie go maksymalnie w 10 sekund, inaczej się nie  liczy. Policzcie liczbę literek 'F' w tekście:

5 FINISHED FILES ARE THE  RE- SULT OF YEARS OF SCIENTIF- IC STUDY COMBINED WITH  THE EXPERIENCE OF  YEARS Gotowe! Nie idźcie  dalej, dopóki nie skończycie liczyć! OK?

6 Ile. Trzy. Źle, jest ich sześć - to nie żaden żart
Ile?  Trzy? Źle, jest ich sześć - to nie żaden żart! przewińcie do góry (backspace) i  policzcie jeszcze raz! Wytłumaczenie jest poniżej.

7 Mozg nie jest w stanie zauważyć 'OF'. Zadziwiające, nie
Mozg  nie jest w stanie zauważyć 'OF'. Zadziwiające, nie? Ten , kto  doliczył sześciu literek 'F' za pierwszym razem, jest  geniuszem, cztery lub piec, jest raczej wyjątkowy, trzy-jest  normalny. mniej niż trzy, musi zmienić okulary.

8 TEST 3 Test świnki W żadnym wypadku nie  oszukujcie i zróbcie go porządnie!! Zrób ten mały teścik: to  zabawne:))

9 Postępujcie tylko wg  instrukcji, odpowiadajcie na pytania jedno po drugim i tak szybko jak  to możliwe, ale nie przechodzicie do kolejnego przed skończeniem  poprzedniego. Nie musicie pisać swoich odpowiedzi. Będziecie zadziwieni  rezultatem!!! gwarantuje !

10 Weź białą kartkę i narysuj świnkę
Weź białą kartkę i narysuj świnkę. Nie  przechodź dalej DOPOKI NIE NARYSUJESZ ŚWINKI!!!! NIE OSZUKUJ!!  NIE BEDZIE SIE LICZYŁO!!! NAJPIERW NARYSUJ!!! JUZ? NA  PEWNO ?

11 Świnka obrazuje Twoja  psychikę.

12 Jeśli ją narysowałeś: * U góry  kartki: jesteś pozytywnie myślący i optymista. * raczej w kierunku  środka kartki : jesteś realista. * bliżej dołu kartki : jesteś  pesymista i masz tendencje do negatywnych zachowań.

13 * jeśli  świnka patrzy w lewo: wierzysz w tradycje, jesteś przyjazny i łatwo  zapamiętujesz daty; daty urodzin, rocznic * jeśli świnka  patrzy w prawo: jesteś wynalazcą, jesteś aktywny, ale nie jesteś zbyt  przywiązany do rodziny, i nie przywiązujesz wagi do ważnych  dat * jeśli świnka patrzy na wprost, na ciebie: jesteś  bezpośredni, jesteś jak adwokat diabla i nie boisz się starć w  dyskusjach

14 * jeśli dodałeś śwince mnóstwo detali: jesteś analitykiem,  spokojny i nieufny. * jeśli nie dodałeś śwince detali:  jesteś emocjonalny, uczuciowy, naiwny, niezbyt metodyczny i podejmujesz  dużo ryzyka.

15 * jeśli narysowałeś śwince mniej niż 4 łapki :  wahasz się albo jesteś w trakcie przezywania okresu wielkich zmian w  swoim życiu. * jeśli narysowałeś śwince 4 łapki: jesteś pewny,  uparty i trzymasz się swoich ideałów. * jeśli narysowałeś  śwince więcej niż 4 łapki: jesteś idiotą.

16 * Wielkość uszu świnki  wskazuje na twoja zdolność słuchania innych: Im większe tym  lepiej!! * Długość ogonka: wskazuje na jakość twoich relacji  seksualnych: znowu, im dłuższy, tym lepiej!!!!! OK , Kto  zapomniał narysować ogonek?????

17


Pobierz ppt "TESTY."

Podobne prezentacje


Reklamy Google