Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TESTY. TEST 1 to prawdziwy test psychologiczny....... Jest to historia młodej dziewczyny...... Na pogrzebie swojej matki, zauważyła młodego człowieka,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TESTY. TEST 1 to prawdziwy test psychologiczny....... Jest to historia młodej dziewczyny...... Na pogrzebie swojej matki, zauważyła młodego człowieka,"— Zapis prezentacji:

1 TESTY

2 TEST 1 to prawdziwy test psychologiczny....... Jest to historia młodej dziewczyny...... Na pogrzebie swojej matki, zauważyła młodego człowieka, którego nie znała wcześniej. Uważała, że jest fantastyczny, jest wręcz mężczyzną jej marzeń.. To była miłość od pierwszego wejrzenia, zakochała się po uszy....Kilka dni później młoda dziewczyna zabija swoja własną siostrę... Pytanie: Z jakiej przyczyny zabiła swoja siostrę ??? NIE PRZECHODŹCIE OD RAZU niżej, żeby przeczytać odpowiedź.. Zastanówcie się najpierw nad wasza odpowiedzią na to pytanie....

3 Odpowiedź : Miała nadzieję, ze ten chłopak pojawi się znów na pogrzebie.... Jeśli dobrze odpowiedzieliście na to pytanie, myślicie jak psychopata. Ten test był przeprowadzany przez znanych psychologów amerykańskich w celu sprawdzenia czy dana osoba ma mentalność zabójcy.. Spora liczba seryjnych morderców, którzy przystąpili do tego testu, udzieliła dobrej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli nie odpowiedzieliście poprawnie- tym lepiej dla was. jeśli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, radzę trzymać się od nich z daleka...

4 TEST 2 Oto teścik. Zróbcie go maksymalnie w 10 sekund, inaczej się nie liczy. Policzcie liczbę literek 'F' w tekście:

5 +++++++++++++++++++++++++++ FINISHED FILES ARE THE RE- SULT OF YEARS OF SCIENTIF- IC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS +++++++++++++++++++++++++++ Gotowe! Nie idźcie dalej, dopóki nie skończycie liczyć! OK?

6 Ile? Trzy? Źle, jest ich sześć - to nie żaden żart! przewińcie do góry (backspace) i policzcie jeszcze raz! Wytłumaczenie jest poniżej.

7 Mozg nie jest w stanie zauważyć 'OF'. Zadziwiające, nie? Ten, kto doliczył sześciu literek 'F' za pierwszym razem, jest geniuszem, cztery lub piec, jest raczej wyjątkowy, trzy- jest normalny. mniej niż trzy, musi zmienić okulary.

8 TEST 3 Test świnki W żadnym wypadku nie oszukujcie i zróbcie go porządnie!! Zrób ten mały teścik: to zabawne:))

9 Postępujcie tylko wg instrukcji, odpowiadajcie na pytania jedno po drugim i tak szybko jak to możliwe, ale nie przechodzicie do kolejnego przed skończeniem poprzedniego. Nie musicie pisać swoich odpowiedzi. Będziecie zadziwieni rezultatem!!! gwarantuje !

10 Weź białą kartkę i narysuj świnkę. Nie przechodź dalej DOPOKI NIE NARYSUJESZ ŚWINKI!!!! NIE OSZUKUJ!! NIE BEDZIE SIE LICZYŁO!!! NAJPIERW NARYSUJ!!! JUZ? NA PEWNO ?

11 Świnka obrazuje Twoja psychikę.

12 Jeśli ją narysowałeś: * U góry kartki: jesteś pozytywnie myślący i optymista. * raczej w kierunku środka kartki : jesteś realista. * bliżej dołu kartki : jesteś pesymista i masz tendencje do negatywnych zachowań.

13 * jeśli świnka patrzy w lewo: wierzysz w tradycje, jesteś przyjazny i łatwo zapamiętujesz daty; daty urodzin, rocznic... * jeśli świnka patrzy w prawo: jesteś wynalazcą, jesteś aktywny, ale nie jesteś zbyt przywiązany do rodziny, i nie przywiązujesz wagi do ważnych dat... * jeśli świnka patrzy na wprost, na ciebie: jesteś bezpośredni, jesteś jak adwokat diabla i nie boisz się starć w dyskusjach

14 * jeśli dodałeś śwince mnóstwo detali: jesteś analitykiem, spokojny i nieufny. * jeśli nie dodałeś śwince detali: jesteś emocjonalny, uczuciowy, naiwny, niezbyt metodyczny i podejmujesz dużo ryzyka.

15 * jeśli narysowałeś śwince mniej niż 4 łapki : wahasz się albo jesteś w trakcie przezywania okresu wielkich zmian w swoim życiu. * jeśli narysowałeś śwince 4 łapki: jesteś pewny, uparty i trzymasz się swoich ideałów. * jeśli narysowałeś śwince więcej niż 4 łapki: jesteś idiotą.

16 * Wielkość uszu świnki wskazuje na twoja zdolność słuchania innych: Im większe tym lepiej!! * Długość ogonka: wskazuje na jakość twoich relacji seksualnych: znowu, im dłuższy, tym lepiej!!!!! OK, Kto zapomniał narysować ogonek?????

17


Pobierz ppt "TESTY. TEST 1 to prawdziwy test psychologiczny....... Jest to historia młodej dziewczyny...... Na pogrzebie swojej matki, zauważyła młodego człowieka,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google