Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nie dzielcie się spostrzeżeniami z osobami które go jeszcze nie robiły

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nie dzielcie się spostrzeżeniami z osobami które go jeszcze nie robiły"— Zapis prezentacji:

1 Nie dzielcie się spostrzeżeniami z osobami które go jeszcze nie robiły
Test psychologiczny Nie dzielcie się spostrzeżeniami z osobami które go jeszcze nie robiły

2 TEST 1 jeśli rozwiążecie ten test , rozpocznę modły o usunięcie mnie z grona waszych znajomych.... to prawdziwy test psychologiczny Jest to historia młodej dziewczyny Na pogrzebie swojej matki, zauważyła młodego człowieka, którego nie znała wcześniej. Uważała, że jest fantastyczny, jest wręcz mężczyzną jej marzeń.. To była miłość od pierwszego wejrzenia, zakochała się po uszy.... Kilka dni później młoda dziewczyna zabija swoja własną siostrę... Pytanie: Z jakiej przyczyny zabiła swoja siostrę ???

3 NIE PRZECHODŹ OD RAZU dalej żeby przeczytać odpowiedź..
Zastanów się najpierw nad Twoją odpowiedzią na to pytanie....

4 Odpowiedź : Miała nadzieję, ze ten chłopak pojawi się znów na pogrzebie....
Jeśli dobrze odpowiedzieliście na to pytanie, myślicie jak psychopata. Ten test był przeprowadzany przez znanych psychologów amerykańskich w celu sprawdzenia czy dana osoba ma mentalność zabójcy.. Spora liczba seryjnych morderców, którzy przystąpili do tego testu, udzieliła dobrej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli nie odpowiedzieliście poprawnie- tym lepiej dla was. jeśli wasi znajomi znajda poprawna odpowiedz, radze trzymać się od nich z daleka...

5 TEST 2 Oto teścik. Zrób go maksymalnie w 10 sekund, inaczej się nie liczy. potem popatrz na rezultat na dole strony: Policzcie liczbę literek 'F' w poniższym tekście: FINISHED FILES ARE THE RE- SULT OF YEARS OF SCIENTIF- IC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS Gotowe! Nie idźcie dalej, dopóki nie skończycie liczyć! OK?

6 Ile? Trzy? Cztery? Źle, jest ich sześć - to nie żaden żart!
cofnijcie i policzcie jeszcze raz! Wytłumaczenie jest poniżej. Mozg nie jest w stanie zauważyć 'OF'. Zadziwiające, nie? Ten , kto doliczył sześciu literek 'F' za pierwszym razem, jest geniuszem, cztery lub piec, jest raczej wyjątkowy, trzy-jest normalny. mniej niż trzy, musi zmienić okulary.

7 TEST 3 Zróbcie poniższy test, jest naprawdę zadziwiający. Obiecuję, to nie żadna atrapa. Proszę , zrobicie go porządnie od początku do końca, nie jest zbyt długi. Zastanawialiście się kiedyś czy wasz mózg jest normalny czy wyjątkowy? cóż, zrobicie porządnie to ćwiczenie i znajdziecie odpowiedź!!!!!! Postępujcie tylko wg instrukcji, odpowiadajcie na pytania jedno po drugim i tak szybko jak to możliwe, ale nie przechodzicie do kolejnego przed skończeniem poprzedniego. Nie musicie pisać swoich odpowiedzi. Będziecie zadziwieni rezultatem!!! gwarantuje !

8 SZYBKO!! POMYŚL O JAKIMŚ NARZĘDZIU I KOLORZE!!! potem przejdź dalej.
Ile to jest: ech, wiem, wiem, ciężko tak liczyć, ale takie jest ćwiczenie ! wiec powodzenia!! SZYBKO!! POMYŚL O JAKIMŚ NARZĘDZIU I KOLORZE!!! potem przejdź dalej.

9 Pomyśleliście o czerwonym młotku, prawda
Pomyśleliście o czerwonym młotku, prawda??? Jeśli nie, jesteście w 2% populacji, którzy mają rozum na tyle inny, że mogą myśleć o innej rzeczy. 98% populacji odpowiada 'czerwony młotek'. Do diabla z tym, nie??

10 TEST 4 Test inteligencji prawej stopy. Nic nie szkodzi spróbować, to niesamowite..... ale prawdziwe. Ten kto go zrobi jest na tyle ciekawy, że podejmie to wyzwanie, a ja się mogę założyć, że będziecie próbować powtarzać to ćwiczenie co najmniej 50 razy, żeby się przekonać czy jesteście w stanie zmienić bieg swojej prawej stopy. Ale nie będziecie umieli!!! Spróbujcie

11 1.-No dobra, siedzicie przy biurku, unieście prawa stopę z podłogi róbcie nią kółka zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara. 2.-w trakcie robienia tych kółek prawa stopa narysujcie w powietrzu prawa ręką cyfrę 6 . Wasza stopa zmieni kierunek ! 3..-Mówiłam....i nic nie możecie na to poradzić..... 4.-wyslijcie te wiadomość do swoich znajomych.... tez nie będą wierzyli, ale będą mieli dużo frajdy ze spróbowania Pamietajcie: noga w kierunku wskazówek zegara!

12 TEST 5 Test świnki W żadnym wypadku nie oszukujcie i zróbcie go porządnie!! Zrób ten mały teścik: to zabawne:)) Weź białą kartkę i narysuj świnkę. Nie przechodź dalej DOPÓKI NIE NARYSUJESZ ŚWINKI!!!! NIE OSZUKUJ!! NIE BEDZIE SIE LICZYŁO!!! NAJPIERW NARYSUJ!!!

13 JUŻ ? NA PEWNO ? Świnka obrazuje Twoja psychikę. Jeśli ją narysowałeś: * U góry kartki: jesteś pozytywnie myślący i optymista. * raczej w kierunku środka kartki : jesteś realistą. * bliżej dołu kartki : jesteś pesymistą i masz tendencje do negatywnych zachowań. * jeśli świnka patrzy w lewo: wierzysz w tradycje, jesteś przyjazny i łatwo zapamiętujesz daty; daty urodzin, rocznic... * jeśli świnka patrzy w prawo: jesteś wynalazcą, jesteś aktywny, ale nie jesteś zbyt przywiązany do rodziny, i nie przywiązujesz wagi do ważnych dat...

14 * jeśli świnka patrzy na wprost, na ciebie: jesteś bezpośredni, jesteś jak adwokat diabla i nie boisz się starć w dyskusjach * jeśli dodałeś śwince mnóstwo detali: jesteś analitykiem, spokojny i nieufny. * jeśli nie dodałeś śwince detali: jesteś emocjonalny, uczuciowy, naiwny, niezbyt metodyczny i podejmujesz dużo ryzyka. * jeśli narysowałeś śwince mniej niż 4 łapki : wahasz się albo jesteś w trakcie przezywania okresu wielkich zmian w swoim życiu. * jeśli narysowałeś śwince 4 łapki: jesteś pewny, uparty i trzymasz się swoich ideałów. * jeśli narysowałeś śwince więcej niż 4 łapki: jesteś idiotą. * Wielkość uszu świnki wskazuje na twoja zdolność słuchania innych: Im większe tym lepiej!!

15 Długość ogonka: wskazuje na jakość twoich relacji seksualnych: - im dłuższy, tym lepiej!!!!!
OK , Kto zapomniał narysować ogonek?????

16 Nie, nie , nie ma możliwości, żeby zrobić jeszcze raz ten test
Nie, nie , nie ma możliwości, żeby zrobić jeszcze raz ten test... Wyślij ten mail do 11 osób i zobaczysz, ze pojawi się na Twoim ekranie bardzo sympatyczne video Nie mogę Ci powiedzieć o co chodzi, ale na pewno będziesz się strasznie śmiał P.S..: czy jakiś informatyk może mi wytłumaczyć ten proces techniczny.. (nie, nie mowie o ogonku świnki, ale o video-niespodziance )


Pobierz ppt "Nie dzielcie się spostrzeżeniami z osobami które go jeszcze nie robiły"

Podobne prezentacje


Reklamy Google