Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To jeden z najczęściej kupowanych produktów AGD firmy ELDOM.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To jeden z najczęściej kupowanych produktów AGD firmy ELDOM."— Zapis prezentacji:

1 To jeden z najczęściej kupowanych produktów AGD firmy ELDOM.

2 -Przed użyciem prosimy uważnie zapoznać się z całością treści niniejszej instrukcji, -Przewód przyłączeniowy podstawki zasilającej należy podłączyć do gniazdka wyposażonego w kołek ochronny, - należy zwracać uwagę na stan izolacji przewodu zasilającego. W razie uszkodzenia należy go wymienić w autoryzowanym punkcie serwisowym.

3 - nie wolno zbierać odkurzaczem: - gorącego popiołu, - niedopałków papierosów i zapałek, - ostrych przedmiotów (odłamków szkła) - gipsu, cementu, pyłu kamiennego i mąki, - płynów i wody. -Nie wolno używać odkurzacza do odkurzania mokrej powierzchni dywanów np. po praniu szamponami piorącymi.

4 -Odkurzacz należy chronić przed wilgocią, nie należy stawiać na nim naczyń z płynem, - Osoby nieupoważnione nie mogą dokonywać żadnych napraw w wewnętrznej instalacji elektrycznej, - nigdy nie pozostawiać włączonego odkurzacz bez nadzoru, - zachować szczególną ostrożność podczas używania urządzenia w pobliżu dzieci, - nie korzystać z odkurzacza bez pojemnika na kurz, - nie stawać na wężu ssącym, - nie stawiać na wężu ssącym ciężkich przedmiotów.

5 - nie blokować otworu ssącego, lub wylotowego, - przenosić odkurzacz korzystając z uchwytów (nie należy ciągną za wąż), - używać tylko oryginalnych dołączonych akcesorii, - przed wymianą i opróżnianiem pojemników odłączyć urządzenie od sieci, - urządzenie przeznaczone jest do użytku domowego, - NIE NALEŻY używać urządzenia w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem i niniejszą instrukcję.

6

7 Urządzenie jest zbudowane z materiałów, które mogą być poddane ponownemu przetwarzaniu lub recyklingowi, Należy je przekazać do odpowiedniego punktu, który zajmuje się zbieraniem i recyklingiem urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

8 Prezentację wykonały: Natalia Roska, Joanna Rejner.


Pobierz ppt "To jeden z najczęściej kupowanych produktów AGD firmy ELDOM."

Podobne prezentacje


Reklamy Google