Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Odkurzacz To jeden z najczęściej kupowanych produktów AGD firmy ELDOM.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Odkurzacz To jeden z najczęściej kupowanych produktów AGD firmy ELDOM."— Zapis prezentacji:

1 Odkurzacz To jeden z najczęściej kupowanych produktów AGD firmy ELDOM.

2 Wskazówki dotyczące Bezpieczeństwa:
Przed użyciem prosimy uważnie zapoznać się z całością treści niniejszej instrukcji, Przewód przyłączeniowy podstawki zasilającej należy podłączyć do gniazdka wyposażonego w kołek ochronny, należy zwracać uwagę na stan izolacji przewodu zasilającego. W razie uszkodzenia należy go wymienić w autoryzowanym punkcie serwisowym.

3 nie wolno zbierać odkurzaczem:
gorącego popiołu, niedopałków papierosów i zapałek, ostrych przedmiotów (odłamków szkła) gipsu, cementu, pyłu kamiennego i mąki, płynów i wody. Nie wolno używać odkurzacza do odkurzania mokrej powierzchni dywanów np. po praniu szamponami piorącymi.

4 Odkurzacz należy chronić przed wilgocią, nie należy stawiać na nim naczyń z płynem,
Osoby nieupoważnione nie mogą dokonywać żadnych napraw w wewnętrznej instalacji elektrycznej, nigdy nie pozostawiać włączonego odkurzacz bez nadzoru, zachować szczególną ostrożność podczas używania urządzenia w pobliżu dzieci, nie korzystać z odkurzacza bez pojemnika na kurz, nie stawać na wężu ssącym, nie stawiać na wężu ssącym ciężkich przedmiotów.

5 nie blokować otworu ssącego, lub wylotowego,
przenosić odkurzacz korzystając z uchwytów (nie należy ciągną za wąż), używać tylko oryginalnych dołączonych akcesorii, przed wymianą i opróżnianiem pojemników odłączyć urządzenie od sieci, urządzenie przeznaczone jest do użytku domowego, NIE NALEŻY używać urządzenia w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem i niniejszą instrukcję.

6 CZĘŚCI ODKURZACZA

7 Ochrona środowiska ;* Urządzenie jest zbudowane z materiałów, które mogą być poddane ponownemu przetwarzaniu lub recyklingowi, Należy je przekazać do odpowiedniego punktu, który zajmuje się zbieraniem i recyklingiem urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

8 Koniec ;d Prezentację wykonały: Natalia Roska, Joanna Rejner.


Pobierz ppt "Odkurzacz To jeden z najczęściej kupowanych produktów AGD firmy ELDOM."

Podobne prezentacje


Reklamy Google